La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

3

Z taką skutecznością to nie mamy czego szukać w LM - Griezmann przy stanie 0:0 ma idealną sytuację na oddanie strzału z pierwszej piłki to złym przyjęciem nie dość, że wyrzuca się w kąt to jeszcze daje szansę obrońcy na doskoczenie do niego stąd potem mizerny strzał z ostrego kąta. Potem mamy genialną setę koncertowo zje*aną przez kogóż by innego jak nie Dembele (a można było w tym miejscu przybić lekko rywala szybko strzeloną drugą bramką). No i kolejna sytuacja Griezmanna, który o ile nieźle wyszedł z kontrą to potem oddał słaby strzał poza światło bramki - tak to były trzy bardzo dogodne sytuacje, które powinny zakończyć się bramką.

0

@Catalanian1991 ale nikt madry nie stawia na Barce w tej edycji LM xd. Skoro rozpoczela sie przebudowa to wiaze sie ona z pewnymi konsekwencjami niestety

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?