La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

konto usunięte

0

Można śmiało powiedzieć, że w tym meczu Leo wziął całą kreację na siebie, przez co brakowało go z przodu. Słabe zawody Pedriego i jeszcze słabsze De Jonga, który oprócz wywalczenia karnego kompletnie nic nie pokazał. Dembele za buble w obronie powinien do Częstochowy iść na kolanach razem z Lengletem. Griezmann biegał i się pokazywał, ale jednocześnie kosztuje nas to co mecz tym, że gramy bez lewego skrzydła, więc jak Dembele nic nie gra to jesteśmy śmieszni z lepszym przeciwnikiem.
Myślę, że wyjdziemy czymś w stylu:
Mats
Dest Araujo Pique Alba
Pjanić
Pedri Puig
Dembele Messi Trincao

i wygramy w Paryżu. Nie awansujemy, ale wygramy.

0

@Avatarr Nie wygramy, powiem więcej z takim składem byśmy dostali oklep większy niż dzisiaj.

0

@Avatarr Wygramy jak PSG pozwoli nam wygrać 1:0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?