- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
4
-Przede wszystkim leży mentalność. Do momentu pierwszego gola Mbappe dobrze to wyglądało. Setka Griezmanna, gol Messiego, setka Dembele i kolejna setka Griezmanna. Skuteczność zdecydowanie zawiodła.
Później niestety mentalnie się rozsypaliśmy, kolejny raz... Naprawdę szkoda.
-Fatalna defensywa, ale to nie jest żadne zaskoczenie. Skoro mamy aż takie braki, a naszą taktyką był kontratak to czemu nie zagraliśmy piątką obrońców? Trzeba szukać rozwiązań, bo dopóki nie wróci Araujo zaczynamy mecz w plecy jednym golem, a z lepszymi drużynami dwoma.
-Będę bronił Koemana, ponieważ dobrze się spisuje u nas. Jednak to co mnie w nim denerwuje to jest to, że nie dopasowuje taktyki pod przeciwnika tylko zawsze stara się grać swoje. U Valverde było zupełnie na odwrót i dlatego w pierwszych meczach zazwyczaj miażdżył rywali taktycznie. Jedynie co było dzisiaj dopasowane do rywala to może tylko Dest był bardziej wycofany i skupiony na Mbappe. W pierwszej połowie nawet dobrze to funkcjonowało. No i też dziwna decyzja zostawiając na środku obrony samego Lengleta... Choć to akurat nie skończyło się jeszcze tak źle, bo w momencie tej zmiany obstawiałem, że skończy się na 1:5.
-W lecie koniecznie pozbyć się w sumie nawet nie muszę wymieniać kogo, bo każdy wie. Ewentualnie Alba wraz z Pique mogliby zostać i robić za zmienników. No i fajnie by było gdyby też Leo zdecydował się zostać.
-No cóż no... Pozostaje wierzyć. Zostało 90 minut. Wróci prawdopodobnie Araujo, a to dla nas świetna wiadomość. Pique pewnie się ogra do tego czasu i może będzie lepiej. Ja na rewanż wypuściłbym młodych, którym widać, że się chce. Bardzo podobała mi się zmiana Trincao, chłop pół boiska sam prawie przeszedł, nikt mu się do grania nie pokazał...
Ter Stegen, Dest, Araujo, Pique, Alba, De Jong, Pedri, Griezmann, Dembele, Messi, Trincao. Gorzej niż było dzisiaj nie będzie. Chłopaki będą musieli się pokazac, bo będą grać w moje urodziny :)
Mimo wszystko Visca el Barca!
I poczekajmy na lepsze czasy, bo one nadejdą.