- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1681 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1681 Culés
5
O kurwele. Czyli po jednym meczu już nie tylko Koeman out, ale jeszcze znowu Messi :] odejście Messiego sprawi, że powrót do top zajmnie nam ze 3-4 sezony więcej. Widzieliśmy to w ostatnich meczach, ale niektórym jeden mecz to znowu zabił. Ochłońmy wszyscy. Porażka jest straszna, ale to tylko porazka na jakiejś obranej drodze. Ja na niej zostaje i w nią wierzę
0
@arasz1819 Messi musi odejść żeby coś jeszcze wygrywać i dlatego, że powtarzamy schematy, w każdej innej drużynie naoliwionej będzie wartością dodatnią do kolektywu, tu tego nie ma. nie ze względu na to, że jest słaby tylko ze względu na to, że razem z nim Alba, Busquets i Pique tworzą kręgosłup, który nie potrafi grać inaczej niż w ten sposób jak widzimy od 3 lat, oni są już na emeryturze i takie są fakty. dzisiaj Pique wszedł drzeć morde do zawodników, którzy z nim nie grali od kilkunastu spotkań i zrobił zamieszanie, nie powinno tak być. oni mają swoją hierarchię i korzenie tam, ale to nie była drużyna i nie na nich powinno się budować zespół, żeby kolejny rok grać Busi ->Messi-> Alba. Takie moje zdanie, nie ma nic czym mogliby zaskoczyć drużynę z topu, a napewno nie szybkością/zmiennością pozycji, prędkoścą podań itd.
0
@arasz1819 to nie chodzi o to, ze chcemy żeby Messi odszedł. To po prostu pewne, on sam odejdzie a my nie mamy nic do gadania
0
@NaFazieHitman problem ze jak Messi odejdzie to zostaniemy bez zadnego pilkarza w ataku ktorego stac na bycie goleadorem.
Nawet solidne Atletico potrzebowalo Suareza zeby robic takie wyniki w lidze jakie robi. Nas nie stac na nowego cracka do tej ekipy.
0
@arasz1819 Odejście Messiego jest nieuniknione. Czy to do innego klubu czy na emeryturę i tak trzeba szukać nowych rozwiązań zawczasu.
0
@mekston Placimy mu 100 baniek rocznie
0
@Mr8lack Messi zaczął ten sezon jako mentor dla kilku chłopaków którzy są jego potencjalnymi następcami. Wcześniej nie mial tej możliwości, bo grali jego koledzy. Teraz Pedri, de Jong czy nawet Dembele są przez niego testowani co mecz. Nie dostaną lepszej szkoły niz od króla futbolu i często widać że na tym korzystają. I w takiej formie widzę Messiego w Barcelonie i podejrzewam ze on sam siebie też. Zobaczymy po sezonie.
1
@NaFazieHitman no i swoje robi - szkoda ze inni nie robia polowy co robi Messi pobierajac odpowiednio mniej