La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

0

Poważnie szanuje Koemana za wprowadzanie i rozwój młodych zawodników. Ale trzeba być ślepym czy ślepym, żeby z uporem maniaka stawiać na Busquetsa czy Lengleta?

5

@Gaucho nosz kur*a kogo ma tam wystawic ? Jak nie ma solidnego ŚPD u nas ktory biega w te i wewte

0

@Gaucho i jeszcze Pique który nie grał. Takie okoliczności, że Mingueza mogł zagrac i powinien, ja tego nie rozumiem.

0

@Tomek54321 a nawet tego Morribe, i niech pokarze na ie go stać. Nie mówie, że w meczu w PSG, ale z innymi.

0

@wojtek_debiec4 Moriba to nie ŚPD

0

@Tomek54321 może tam grać. Nawet FdJ można cofnąć

0

@wojtek_debiec4 FdJ juz pokazal w tym sezonie ze im blizej gra obrony tym jest bardziej zesrany niz uciekajacy kot przed psem

0

@Tomek54321 no to też jest fakt..ale Morriba też by się nauczył tam grać...

0

@Tomek54321 Każdy, dosłownie każdy wypadnie lepiej od Busquetsa w obecnej formie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?