La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

2

Koeman na ten "okres przejściowy" to dobry trener, potrafi zbudować piłkarzy itd. Natomiast w momencie kiedy faktycznie będzie trzeba postawić już znów wreszcie na konkretne wyniki to trzeba trenera, który nie jest ułomny taktycznie i nie robi zmian jak Zenek z targowiska. Jeszcze jeden sezon Ronald mógłby dostać, ale dużo zależy od tego jaki plan będzie miał Laporta, czy faktycznie poświęci ten rok/dwa na spokojne odbudowywanie jakiejś tam kadry czy pójdzie all-in już latem wypychając z klubu kilku tuzów

0

@Striker Ale co mnie obchodzi że potrafi zbudować piłkarzy skoro gość nie wyciąga wniosków z poprzednich sezonów w których byliśmy regularnie ośmieszani w tych rozgrywkach? Dla mnie to nie jest trener na Barcelonę. To że postawił na młodych - szacun - ale nie zmienia to faktu że jego niektóre decyzje są chore. Miał być trener z charakterem a wcale taki nie jest. Potrzeba w końcu gościa, który uderzy pięścią w stół i jak trzeba będzie to będzie darł mordę na zawodników tak jak robi to Klopp, Conte czy Simeone. Zespół przegrywa a Koeman stoi przy linii z rękami w kieszeni i nie robi nic. Tak nie może to wyglądać. W innych klubach przynajmniej niektórzy nadrabiają charakterem, walką do ostatniej minuty - u nas wygląda to tak że wychodzimy już obsrani do takich meczów i połowa piłkarzy nie ma siły biegać po 45 minutach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?