La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

1

Generalnie uważam, że Kuman się przeliczył z tym ofensywnym nastawieniem.
Pressing jest spoko, ale na zespoły, które potrafią spod niego wyjść już nie za bardzo. Co nam z pressingu skoro Verratti zrobi kółeczko i poda do Mbappe, który ma autostradę. Tak samo jak wpuścił potem Trincao i Brejta i full ofensywnie. Bramki i tak nie strzeliliśmy, a jeszcze straciliśmy jedną.

1

@Bartek22 Ten pressing momentami był strasznie nieudolny.

2

@Bartek22 gdy stosujemy pressing, to piłkarze powinni być przypisani do swojego, albo do danego w ich strefie, a to wygląda jakby pressowali bez celu, od tak, żeby wyglądało na pressing. Koeman w ogóle nie potrafił rozgryźć też PSG, jak obejrzę powtórkę, to sobie rzucę oko na taktyczną grę. Do tego rzucenie wszystkiego do przodu wyglądało strasznie anatorsko.

0

@Bartek22 Pressing jest spoko, jak jest dobrze zawiązany i widać, ze piłkarzy wiedza co robią.
U nas występują tylko nieudolne próby, a nawet jak jesteśmy blisko to większość starć przegrywamy fizycznie.

0

@Bartek22 Ja od dluższego czasu nie widziałem u nas porządnego Pressingu, to co my robimy to jest pozorowanie Pressingu i raz na mecz może jakis normalny jest a tak? Stoimy jak słupy w 9 na swojej połowie a przeciwnik nas klepie, nie umiemy 3 podan bez straty wymienić z lepszym rywalem...

0

@Rewolucja123 Poprosiłbym bo sam bym obejrzał ale masochistą nie jestem :)

0

@sebo939 Jak zrobię, to raczej bez zdjęć, bo planuję analizę Antoine'a, gdyż dużo ludzi obsmarowuje go błotem za ten mecz, a ja twierdzę, że był najlepszy na tle reszty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?