La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

4

Niektórzy myślą, że gdyby trenerem byl Xavi to ta druzyna wczoraj by przynajmniej zremisowała, a w lidze mielibyśmy 6 punktów przewagi nad Realem i Atletico.

Koeman wykonuje swietna prace z młodzieżą, wiedział na co się pisze przychodząc tu po 8:2 z Bayernem.
Bartomeu nie dał mu napastnika oraz defensywnego pomocnika tak jak chciał, notorycznie o tym mówił.
Głęboko wierze, ze postawi te druzyne jak reprezentacje Hiszpanii, ale nie wierze, ze w następnym sezonie ten klub będzie zdolny do gry o najwyzsze cele.
Priorytetem jest odbudować cały pion sportowy, a nie bujać się prawie 10 lat jak United czy Milan.

0

@barcowy1899 jak odejdzie Messi który i tak tu robi grę, i nie pojawi się jakis sponsor z gruba kasa to przez parę lat może być jqk w Milabie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?