La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

10

PO w tym momencie mówi jak Lewica, z różnica taka, że nie używa stwierdzenia "aborcją na życzenie".
Myślę, że jeszcze bardziej zwiększy się elektorat Holownii, a sama Platforma się podzieli

1

@barcelonaLM no i jak miałem dylemat czy głosować na Hołownia czy PO, tak raczej teraz wybór dla mnie jest jasny. Polska2050

8

@barcelonaLM nie, PO mówi jak typowe centrum ;) ale zgadzam się że pewnie będzie to powodem podziałów

12

@barcelonaLM Borys Budka 2 tygodnie temu: Koalicja 276
Borys Budka teraz: "nie interesuje mnie co robi Szymon Hołownia"

8

@Bykunn sorry, ale te wszystkie rzeczy, że ma to sponsorować państwo, to typowe argumenty Lewicy. Darmowa antykoncepcja sponsorowana przez państwo to głupota

1

@Bykunn Centrum by było za utrzymaniem "sojuszu", a nie za legalizacją zabijania przyszłych ludzi.

1

@barcelonaLM PO to żadna lewica, tylko partia centro-prawicowa, a czarne jest czarne.

1

@Barca_Big_Moment po tym co zaprezentowali dzisiaj już nie są centro-prawica, a z wolnym rynkiem mają mało co wspólnego

0

@AlexDark00 nie to nie jest centrum. A ten twój "sojusz" (trafna nazwa na porozumienie prawicy z kościołem) był rozwiązaniem skrajnie prawicowym a nie żadnym centrowym. Powiedz mi proszę co w "kompromisie" było lewicowego? Bo skoro to kompromis centrowy twoim zdaniem to jest w nim coś prawicowego i lewicowego. Więc słucham

1

@Bykunn Lewicowego? No pomyślmy. Prawica chce całkowitej ochrony życia, a tutaj można było przeprowadzić aborcję w 3 przypadkach, co tu jest lewicowego hmm nie widzę xd

0

@AlexDark00 haha xD aborcja w przypadku gwałtu jest lewicowa? xD o czym my mamy rozmawiać

0

@barcelonaLM Połowa polityków z Trzaskowskim na czele to liberałowie z konserwatywnymi poglądami, nawet Budka nigdy nie ukrywał, że jest wolnorynkowcem.

0

@Barca_Big_Moment Trzaskowski konserwatywne poglądy - xDDDDDD
Rafałek by się bardzo obraził za takie twierdzenie :D

0

@barcelonaLM PO to partia ideologicznie lewicowa, z fatalnym programem gospodarczym, który łączy wszystkie najgorsze cechy liberalizmu gospodarczego bez jego żadnego zalet i wszystkie najgorsze cechy socjalizmu bez żadnych jego zalet.
Szok, że jeszcze ok 20% wyborców chce ciągle na taką partię głosować.
Oby Hołownia ich przeskoczył, to będzie piękny dzień dla Polski

0

@kamill// "Jakim tutaj trzeba być imbecylem" Amber Gold nie wyszła na jaw z powodów lewiciwych chłopcze. Mówisz o socjalu to chyba pomyliłeś partie, bo obecnie poza SLD największą partią lewicową jest właśnie socjaldemokratyczny PiS. PO od lat deklarowało się jako centrum, ale bardziej w tę prawicową stronę, głównie przez poprawę ekonomii gospodarczej w firmach branży przedsiębiorczości.

0

@Barca_Big_Moment napisz pliss drugi raz komentarz jak przetrzeźwiejesz, bo tego co nabazgrałeś bez ładu i składu (skąd jakieś Amber Gold?) nie da się w żaden sposób przeczytać

Komentarz usunięty

0

@Barca_Big_Moment dobra, jednak faktycznie lepiej przetrzeźwiej, bo widzę że po alkoholu włącza się agresor i jakaś dziwna forma wylewania jadu na obcych ludzi (pewnie wynika z frustrującego życia).
Pozdrawiam, bez odbioru!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?