La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

3

Czyli tak, najpierw była gadka, że Laporta nie będzie przedstawiał planu sportowego aby najpierw wszystko przejrzeć i zobaczyć sytuację finansową klubu. Teraz już wszystko fajnie, jesteśmy gotowi. Okey. Brzmi logicznie.

1

@cat_r37 Dokładnie, jak dla mnie Laporta wcale nie będzie takim wybawieniem jak większość myśli, gość nie przedstawił praktycznie żadnych konkretów, żadnego planu, w dodatku unika debaty z kontrkandydatami i jedzie na samych populizmach. Z drugiej strony Font się cały czas kompromituje w tej kampanii i nie ma szans na zwycięstwo po tylu babolach, a co do Freixy to wystarczy mi fakt, że był w zarządzie Bartomeu, żeby go skreślić. Czyli w Barcelonie jak w Polsce - nie ma na kogo głosować :)

3

@skakun95 dlatego od samego początku pisałem, że przyspieszenie tych wyborów nie ma kompletnie żadnego sensu. Nie było na kogo głosować. Być może gdyby inni dostali więcej czasu na przygotowane to by się ktoś pojawił.

Ale tutaj cały czas jest jedno "gorzej być nie może". Bawiło zwłaszcza gdy zwalniany Valverde był liderem La Liga. Dobrze wiemy co było później. W przypadku zarządu może być bardzo podobnie. No cóż, ważne żeby się kogoś pozbyć. A jak tego kogoś zastąpić? Mało istotne.

Cóż, Laporta ostatnio bardzo mocno pracuje by jednak te wybory przegrać. Nawet mocniej niż w 2015. No ale niestety, spora część ludzi jest tak zaślepiona, że porównania do polskiej sceny politycznej nie są przypadkowe. Font dostał w ostatnich tygodniach wiele liści czy to od losu, czy od niektórych ludzi. No ale wciąż wydaje się nieco poważniejszym człowiekiem do wykonania tego jakże trudnego zadania.

1

@skakun95 @cat_r37 Ale zrobil fajny plakat. Przypomniał że za jego czasów Real nie zdobył CL. Nie wziął udziału w debacie bo mógłby tylko pogorszyc swoją pozycję
A tak to co tam by nie wymyślił i tak wybiorą go za facjate....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?