La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

1

Pierwsze 13 meczów Erlinga Haalanda w Lidze Mistrzów - 18 goli
Pierwsze 26 meczów Cristiano Ronaldo w Lidze Mistrzów - 0 goli

Cristiano swoje pierwsze gole w LM zdobył dopiero w 2007 roku przeciwko Romie, statystyki Norwega są swietne ale mysle ze i tak w karierze max wykręci 60-70 goli w LM

4

@Herato A mi się wydaję że jak wybierze dobry klub to będzie bramka za bramką.To automat do bramek.

konto usunięte

0

@Herato jak odejdzie do mocniejszego zespołu, który będzie prawie za każdym razem dochodził do przynajmniej półfinału, to te 60-70 goli to on sieknie szybciej niż Robercig Lewandowski.

0

@Herato Wiesz że na początku Bojan miał lepsze statystyki od Messiego?

0

@Herato Jego kariera póki co jest bardzo rozsądnie prowadzona. Myślę, że przebije barierę 200 bramek oczywiście jeśli nic się nie wydarzy (kontuzja).
Jestem pewien, że bardzo mądrze wybierze następny klub, chciałbym by to była Barca.

Edit. No dobra, z 200 poleciałem xD
Ale takie 150/160 myślę, że by było w jego zasięgu.

0

@Herato Chłop ma 20 lat, strzela jak opętany już w drugim klubie który nie należy do topki. Setka spokojnie jak dla mnie o ile nie będzie kontuzji

1

@Wossi61FCB madrze wybrac - pojsc do Barcy xd to nawet ze soba w parze nie idzzie xd.

0

@Tomek54321 No takie pisanie to teraz modne.
Dest, Araujo, García, Emerson, Orellana, Moriba, Pedri, Riqui, Trincao, Dembele, Konrad, Fati. Oczywiście, nie wszyscy wypalą, ale nawet gdyby połowa wypaliła to by było super. W dodatku za miesiąc będzie już ogarnięty prezydent plus coraz bliżej zbliża się Xavi.
Mamy ogromny potencjał kadrowy i świetne perspektywy. Problemem jest teraźniejszość, ale przyszłość? Ona będzie świetna.

0

@Wossi61FCB przyszlosc ? Masz na mysli co bedzie ze tych chlopcow za 5 lat ? Bo to nie jest kadra do walki o najwazniejsze trofea nawet na LL to nie jest kadra, a Xavi przyjdzie rozlozy nogi i kazdy go wymiesza z gownem tak jak kazdego trenera Barcy po Lucho. Najgorsze moze byc jeszcze przed nami, to tylko mowie po to zeby rozwiac jakies smieszne entuzjazjmy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?