La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 906 Culés

konto usunięte

1

W styczniu napadało śniegu i był spory mróz przez ok tydzień. Nagle się ociepliło i temperatura na plusie utrzymywała się tez z ok tydzień. Już ze 2 tygodnie jest sporo śniegu, cały czas na minusie, ale za kilka godzin będzie już na plusie i tak się utrzymać ma do końca miesiąca... takie skoki temperatur są najgorsze. Jakby było te 0 stopni, czy 1 na plusie to spoko, ale nie 8, czy 9 tak jak ma być. Od marca znowu ma być na minusie i znowu snieg xD Cieszę się ze w końcu ta zima jakaś wyglada, bo ostatnie lata to żart jakiś był, ale jak napada i jest na minusie, to niech się to trzyma dłużej, a nie 2 tygodnie zimno-tydzień ciepło i tak wkoło.

0

@DaPi fajnie było ale mogło by już odpuścić, chce już zacząć sezon rolkarski a w taka pogodę się nie da :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?