La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

1

No co za gnoje. GLS. Dzisiaj miała być dostarczona przesyłka. Siedzę, czekam, sprawdzam na mailu i żadnej informacji. Wszedłem na śledzenie paczki, a tam informacja że nie było mnie w domu :D Mówię co jest nigdzie jeszcze nie wyszedłem, a tam data wczoraj godzina 13. No to niezła dostawa w piątek. Już pomijam że o tej godzinie byłem w domu, nawet mam paragon że byłem w sklepie o 12:46, a do domu mam z 5 minut. Najlepsze że nawet nie ma opcji ponownego dostarczenia jak to zwykle bywa w takiej sytuacji. Po prostu informacja że przesyłka wróciła do magazynu i tyle. Dodatkowo nawet nie mogę zadzwonić tam bo jest informacja że akurat dzisiaj w godzinach 12-17 jest przerwa techniczna i telefon będzie niedostępny. Jak żyć bracia i siostry? Problemy pierwszego świata...

konto usunięte

0

@Nano22 co zamówiłeś?

1

@Nano22 Przerzuć sie na paczkomaty

0

@marcin000019 perfumy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?