- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 962 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 962 Culés
9
To co się dzieje z bitcoinem przechodzi ludzkie pojęcie z 40 tyś $ na 55 tyś $ w 15 dni
1
@NaFazieHitman kryptowaluta zastąpi obecny piniądz,dobrze o tym wiesz hitman;)
0
@Barca1992 nie wiem czy w takiej formie
2
@NaFazieHitman Jeszcze niedawno o tym rozmawialiśmy :P Tak jak piałem wtedy, 65-70k w marcu zapewne, około 100k okolice lipca, 170-280k wrzesień-listopad (TU REALIZUJEMY ZYSKI) i potem bessa czyli powolny spadek o jakieś 60-85%.
P.S. Ja kasę w BTC załadowałem, ale jeszcze będe i tak kupować.
1
@Fenelon niech korekte kurła zrobią xD też mam, ale 10 tyś zl to Pikuś :/ kupowałem po 45k teraz to nie wiem czy poniżej 50 zleci ^_^ może być też upadek w czerwcu bede wyciagal kapitał włożony chociaż, a potem niech sie dzieje. BNB robi lot na Marsa sprzedalem za 250 $, a ten na 350 zawędrował. Bycza Hossa
1
@NaFazieHitman Powiem CI, że poniżej 50k teraz może być ciężko, ale nawet te 54k to dobra cena patrząc na to co będzie się działo na końcówkę lata i początek jesieni :) Więc uważam, że warto. Ja wsadziłem trochę więcej niż u Ciebie, ale wiesz to są i tak dobre pieniądze te 10k jeżeli masz potem wyjąć od tak zarobione 35-60k do przodu :) A tak by leżały i by je zjadła inflacja... najgorzej. Szacuje się, że przy 70k może pojawić się korekta na 20-30% i konsolidacja, ale to i tak wtedy zleci MOŻE do 50k wiec nie warto czekać, bo gwarancji nie ma :( Potem z 15-30dni będzie szedł bokiem i drugi strzał ten główny na sam szczyt.
0
@NaFazieHitman Z dwa lata temu czytałem wywiad z pewnym profesorem ekonomi który twierdzi że cena dobije do miliona.