La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2471 Culés

10

https://x.com/synxchaosu/status/1363059719083032577

Szok, kto by się spodziewał xD

5

@DonMatteo901 no zainwestował w taką firmę żeby coś robić w kierunku zmian klimatycznych, a nie tylko gadać że źle jest. Działa poprzez inwestycje w takie firmy. Co to za dziwna logika z kogoś strony?

2

@DonMatteo901 Ja nie mam zamiaru jeść mięsa hodowanego w jakiś laboratorium. Mięso ma być ze zwierzaka. Jest to smutne, ale tak działa świat i idealizowanie go na siłę aby pasowało komuś do wizji jak dla mnie nie ma sensu. Jeżeli już do lepiej wprowadzić jakieś regulacje żeby zwierzęta miały jak najlepsze warunki w hodowli, a nie 10 kurczaków w jednej klatce. Druga rzecz która mnie zastanawia to kto będzie panował nad populacją zwierząt jeżeli człowiek będzie jadł sztuczne mięso.

10

@Kgorecki2500 Lewaki niby krzyczą "Nie mówi mi jak mam żyć", by potem powiedzieć "Nie możesz jeść mięsa!"
Lewactwo to stan umysłu i hipokryzja.

0

@Jakchcesz A niech inwestuje, tylko tu jest ewidentnie cel zarobkowy, a nie wspierający środowisko. Takie jest moje zdanie.

3

@DonMatteo901 no ja to widzę inaczej, to tak jakby krytykować elektrownie węglowe i jednocześnie inwestować w energie odnawialną. Czy to znaczy że robisz to w celach biznesowych czy jednak widzisz realny problem i próbujesz mu zaradzić?

0

@Kgorecki2500 Już o populację to się nie martw, a po drugie to chyba coś nie halo skoro postrzegasz sztuczny twór jakim są sztuczne hodowlę jako ,,populacje,, :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?