La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2471 Culés

0

Przy ewentualnym odejściu Leo po sezonie, decyzja by nr 10 przejął Fati byłaby nierozważna? Pochopna? Czy może naturalna ? Czy nie nałożylibyśmy zbyt dużej presji na nim ? Wiem ze temat mało ważny w tym momencie ale ciekaw jestem co sądzicie. (Nawet jak przyjdzie Haaland xD to dla niego nr 9 pewnie) Nie widzę zbytnio zawodnika oprócz niego który mógłby przejąć nr 10

5

@Pawelsky 9 dla Haalanda no a 10 dla Brajtłajta wtedy.

3

@Pawelsky nikt nie powinien przejac tego numeru. Nie ma zawodnika nawet zblizonego poziomem do Messiego. Moze ktorys zjego synow odziedziczy talent.

3

@amanter no ktoś musi przejąć ten numer, inaczej będziemy mieli jednego zawodnika w kadrze mniej od wszystkich innych drużyn ;p

1

@Pawelsky jak dla mnie mogła by to być zbyt duża presja. Może kiedyś, ale napewno nie tak obrazu. Chociaż jak dla mnie mógłby być on zastrzeżony.

konto usunięte

2

@amanter Nie lubię takiego gadania. Podobnie jak nie lubię zastrzegania numerów i braku możliwości zakładania go przez innych zawodników. Numer powinien normalnie być w posiadaniu kogoś innego i chyba nawet musi, bo z tego co wiem to w La Liga zawodnicy pierwszej drużyny mają przydzielone numery od 1 do 25 bodaj.

1

@Pawelsky numer to tylko numer. Na spokojnie dałbym mu 10.

1

@Kgorecki2500 W Hiszpanii można miec numer bodajże do 24, więc zastrzeżenie numeru wiązałoby się z węższą kadrą co by było głupotą.

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?