La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

1

Widzę temat nowego środkowego napastnika u nas. Nie wiem czy przyjdzie Depay za darmo (kwota transferu) czy Haaland za 75 mln ale jestem ciekawy kto jest odpowiedzialny za przyznawanie numerów piłkarzom. U nas ten numer powinien być wolny. Raz z punktu psychologicznego bo kto popatrzy u nas na Duńczyka z tym numerem to się śmieje a druga sprawa to wszyscy by wiedzieli, że nie mamy klasowego środkowego napastnika

konto usunięte

0

@domin682Zawodnicy sami wybierają sobie numery.

0

@LuisSalvano Serio? W takim razie to jest bez sensu

1

@LuisSalvano ktoś powinien zablokować ten wybór i wytłumaczyć że przyszedł na chwilę

0

@domin682 problem w tym że nasz Nazario nie ma zamiaru odchodzić.

1

@Kgorecki2500 dopóki nie będzie z LaMasii talentu może być jako rezerwowy ale nie z tym numerem

1

@domin682 On nie jest nawet na poziomie godnym bycia rezerwowym Barcelony.

0

@AlexDark00 w to już nie wnikam

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 A myślałeś, że ktoś im narzuca? :P Jedyne, co jest narzucone to zakres liczb i np.w Hiszpanii nie można grać z numerem 99. A oprócz tego to zawodnicy mają w klubie pełna dowolność, mogą też się zamienić numerem / oddać go nowemu zawodnikowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?