- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1739 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1739 Culés
0
Żałuję, że w 2015 roku nie przycisnęliśmy Bayernu do końca w Monachium. Każdy kto oglądał tamten mecz wie, że odpuściliśmy drugą połowę, bo awans był już pewny, a mieliśmy potem mecze ligowe. Świadczy o tym między innymi ściągnięcie Suareza po pierwszej połowie. Bayern dobrze zaczął strzelając gola, ale to trwało tylko chwilę, bo Barcelona szybko przejęła inicjatywę i Neymar strzelił dwie bramki, a biorąc pod uwagę to z jaką łatwością MSN ograło ich obronę przy tych golach, to myślę, że gdyby grali z taką intensywnością do końca, wynik mógłby być jeszcze bardziej okazalszy niż na Camp Nou. A ligę i tak byśmy pewnie wygrali.
Chciałbym tego z tego powodu, że irytują mnie komentarze fanów Bayernu, którzy nabijają się z Barcelony wypominając wysokie porażki z 2013 i 2020 roku. My wygrywaliśmy z nimi w 2009 i 2015, ale te zwycięstwa nie były tak okazałe, żeby po latach ktoś je wspominał. W 2015 roku oni byli przy nas nikim, mogliśmy z nich zrobić totalną miazgę, zaliczyć historyczny wynik, tak że mało kto przypominałby te nasze wysokie porażki, bo mielibyśmy świetny kontrargument.
1
@Pawlak1992 gdybanie
0
@Pawlak1992 Z takimi osobami, które cały czas jako ich jedyny argument przytaczają wysokie porażki w większości przypadkach nie ma sensu prowadzić dyskusji.
0
@Pawlak1992 szczerze? to chyba z wielu rzeczy akurat w kontekscie kwestii ktore moglyby sie inaczej potoczyc, to w ogole nie mam takich mysli, ze "szkoda, ze nie pocisnelismy druzyny X" w dwumeczu ktory pewnie wygralismy i awansowalismy dalej.
0
@mekston Wiem, że pewnie wygraliśmy i awansowaliśmy, ale to nie był wynik, który ludzie będą po latach wspominać jak te porażki z 2013 i 2020. Nikt też po latach nie będzie pamiętał, że Barcelona odpuściła drugą połowę na AA. Dla ciebie i dla wielu innych ludzi pewnie nie ma to żadnego znaczenia, ale są też ludzie którym na tym zależy.