La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 725 Culés

0

Drużyny ktore graja przeciwko Barcelonie, ktora nie ma nominalnej 9 mają tak ułatwione zadanie w obronie, nie muszą nawet biegać, a co najgorsza przy tym stylu Barcy wystarczy, że stana dwoma liniami i się przesuwają od prawej do lewej, bo tak chodzi piłka w astromicznej prędkości

0

@barcowy1899
Już to mówiłem dawno, ze tak ustawiona Cadiz nawet nie biega, tylko robi 2 kroki w bok i już są za podwójna garda :) A ludzie to nazywają geniuszem trenerskim xD

0

@ObiektywnyKibic121 mija 24 minuta, a Barca nie zrobiła nic z przodu.
W takich meczach zawodnicy pokroju Dembele notują przynajmniej asyste i kilka udanych dryblingów.
Masakra jakie czasy nastały

0

@barcowy1899
Dopóki Barcelona nie ogarnie ze jest takie coś jak oddanie piłki i cofnięcie się na swoją polowe to zawsze będą tak mecze wyglądać :) Cadiz to jest najgorszy zespół jaki widziałem, a i tak znając szczęście pewnie strzela gola.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?