La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1733 Culés

5

To było czyste frajerstwo. Esencja. Cadiz zasłużyło na wynik 5:0 w czoko. Marnowane sytuację na potęgę i wylew w obronie. Dla tych co mówią o składzie z PSG to bramkę stracili już praktycznie w zupełnie innym składzie. Ale nie o to chodzi. Zniknął duch drużyny. Ja to łącze z faktem, że Pique pokazal, ze nic nie trzeba robić żeby wskoczyć do pierwszego składu. Wystarczy, że wyleczył się i tyle. To jest błąd Koemana, ze tak to rozegrali. Szkoda straty punktów. Trzeba się ogarnąć i gramy dalej.

0

@arasz1819
Ogarniemy się, z Elche znowu Pique, Lenglet, Busquets, De Jong, magik Griezmann, i będzie mecz wyglądał tak samo jak dzisiaj.

0

@arasz1819 stracili bramkę w „innym składzie” przez czuba lengleta

0

@KacperVEB ale w składzie jak na PSG Lenglet nie zrobił głupoty. I jaki ma sens takie przerzucanie sie? Trzeba było wykorzystać sety to wylew Lengleta nic by nie kosztował.

1

@arasz1819 nie zrobił głupoty tylko Mbappe minął kłodę przy bramce na 1:1 jak chcial

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?