- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 716 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 716 Culés
6
Ronald "sezon przejściowy" Koeman. Wywalić na zbity pysk.
Już w październiku miałem nadzieję, że nie dogra do końca sezonu.
Pozdrawiam byczków, którzy dali się nabrać na jego czcze gadanie. "Sezon przejściowy" i ile minut dla zawodników typu de la Fuente, Collado, Balde, Moriba, Orellana?
Oczywiście lepiej sprawdzić, jak poradzi sobie 33 letni Busquets (2135 minut w tym sezonie), czy 31 Pjanić (1208 minut)... Może w przyszłym sezonie albo za 2 lata będą stanowić trzon zespołu.
No ale... dobra, nie ma co zwalać na Koemana... To nie jego wina, że w wyjściowym składzie grają tacy a nie inni zawodnicy. Poza tym... skąd on może wiedzieć, jak prezentuje się Lenglet, czy taki Braithwait. Przecież Koeman nie widzi ich formy... mamy pandemię, wirusy... zawodnicy pewnie trenują w maseczkach i nie jest w stanie ich rozpoznać, a co dopiero zapamiętać, kto prezentuje się słabo/dobrze w konkretnym dniu.
2
@Mazi No realnie miałeś szansę na mistrza więc chcesz o niego walczyć z Blade po kontuzji i innymi twoimi pomysłami. Sezon przejściowy nie oznacza grania Barceloną B.
0
@Mazi No tak.
Odstaw od składu Busiego, Lengleta, Umtitiego, Pjanicia, Albę, Roberto i graj samymi młodymi. Wyniki byłyby na pewno lepsze, a PSG wyjechałoby z bagażem 5 bramek.
Pedri najlepszy z młodych, a z trudnymi przeciwnikami często nie daje rady, a Ty sądzisz, że inni młodzi udźwigną presję wyników?
0
@norbi77 jeżeli to "sezon przejściowy" to nie nastawiam się na mistrzostwo kraju. Nastawiam się na zarys nowego zespołu, z jasną taktyką, próbą wykreowania i narzucenia własnego stylu przeciwnikowi. Teraz nie mamy nic. Ani stylu, ani taktyki, ani wyników.