- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1699 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1699 Culés
0
Ja mam jedno, bardzo proste pytanie.
Co w tym momencie wnosi do zespołu Frenkie de Jong?
0
@cat_r37 W każdym bądź razie więcej niż Busquets czy Griezmann co obrazuje potencjał obecnego składu.
1
@cat_r37
Nic, tak samo jak Baskets, Griezmann, Lenglet, Pique i Dembele, chociaż Dembele potrafi coś pokręcić, ale nic nie wynika z tego. I tak jak @Witekk10 napisał, dodam do tego grona Pjanica :)
0
@cat_r37 Obecnie? Nic.
Głównie pewnie chodzi Ci o to, jak La Rambla "hajpowała" tego gracza. Ale ja zapytam Ciebie, gdzie jest ten Pjanić, którego tutaj przedstawiałeś tak, jakby to miało być nasze zbawienie do środka pomocy? Po Twoich komentarzach odnośnie Bośniaka wydawało się, że przychodzi do nas pomocnik TOP3 na świecie.
Prawda jest taka, że ciężko cokolwiek dobrego ulepić z tego, co mamy w środku pola.
0
@vangoor Griezmann miał udział przy 22 bramkach w tym sezonie. Gdyby odjąć rzuty karne wykonywane przez Leo Messiego to są na remis.
Busquets dzisiaj posłał kilka takich podań, jakich De Jong nie zdołał pokazać przez dwa sezony.
1
@Witekk10 zbawienie pomocy? Pisałem, że powinien być lepszy niż Arthur. To nie było zbyt trudne zadanie. No ale fakt, nie wyszło. Dosyć mocno nie wyszło.
Pjanic miał też pozwolić Frenkiemu wejść na wyższy poziom. No cóż, też nie wyszło.
Chodzi mi najbardziej o fakt, że tutaj większość komentarzy nadal jest o Sergio który był dzisiaj najlepszym piłkarzem Barcelony a na temat dramatycznej formy Frenkiego absolutna cisza.
1
@cat_r37 Masz rację. I wydaje mi się, że gdyby Busquets został na boisku, to Barca zdobyłaby dziś 3 punkty. Frenkie? Dzisiaj całkowicie bezużyteczny. Najbardziej zabolała mnie jego "ruleta" w obecności 2 rywali. A wystarczyło podać do Griezmanna, który stał niekryty przed polem karnym. Do tej pory zastanawiam się, co on tam wymyślił.