- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 731 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 731 Culés
7
Mity i klątwy w Barcelonie w ostatnich latach.
Zaczynamy od mitów:
-Nie może grać dwóch prawonożnych stoperów tylko jeden lewonożny a drugi prawonożny.
-Messi ogranicza kolegów.
-Zawodnicy są ponad klubem i wszystko za morde trzymaja niczym Mokotowska Mafia.
-Busquets musi grać zawsze bo nie ma Innego Pivota mimo, że na dłuższą metę nikt nie próbował nowych rozwiązań.
-Nie może w Barcelonie być dwóch skrzydłowych, bo Alba by się obraził o to, że nie ma "tunelu", jak dla mnie jedyne tunele jakie on może mieć to w uszach bo juz rzygam tą taktyką na Albe bez lewej strony.
-Musi być Box2Box w środku pola a jak nie ma to z kolesia, który był w poprzednim klubie mózgiem drużyny i motorem napędowym robić z niego na siłę Box2Box marnując jego potencjał i rozwój.
Klątwy:
-Klątwa transferów Bartomeu przez całą jego kadencje może z 5 piłkarzy tutaj nie zapomniało jak się gra w piłkę.
-Klątwa wypożyczeń, czyli od lat wypożyczamy kogoś i później zostaje wypchnięty z klubu bez dania mu kredytu zaufania
-Klątwa Chamoions League czyli frajerstow i wpadki jakie zaliczamy w ostatnich latach w tych rozgrywkach
-La Masia Parzy, czyli lepiej kupić dziadka czy inny pół środek, który nigdy do klubu nie powinien trafić zamiast zrobić przemyślany transfer na pozycje na którą ktoś jest potrzebny i dawać szansę wychowankom jako uzupełnieniu składu.
0
@Coutinho007 Tak z okazji dnia poprawnego języka ojczystego: "wychowankom" nie "wychowanką".
0
@July_6_BcN No stary dzięki
1
@Coutinho007 Dodałbym mit, że w środku nie może być dwóch bardziej ofensywnych zawodników, bo za słabo bronią.
0
@VenoM No to też można dodać, zapomniałem też o micie że przeciwnikowi trzeba oddawać piłkę i grać nisko...
1
@Coutinho007 Odnośnie Alby pragnę zauważyć, że ostatnio LM wygraliśmy, gdy grał tam też skrzydłowy. ;c
0
@VenoM A no właśnie.
0
@Coutinho007 To nie jest mit tylko preferencja trenera. Puyol-Marquez-Pique to wszystko prawonożni obrońcy.
No ogranicza a dokładniej oni się ograniczają polegając na Messim(Argentyna!!!) bo zamiast zrobić coś samemu to oddają mu piłkę bo jest lepszy i może coś wyczaruje, jeśli nie widzisz niewolniczej relacji z Albą to masz problemy poznawcze.
Tak z ciekawości kto ma na tym pivocie grać. De jong dużo lepiej wygląda z przodu na pivocie słabo, a niektórzy dają go tam bo liczą na puiga w składzie.
Puig nieśmieszny żart.
Pedri za każdym razem wyglądał słabo jak grał bardziej cofnięty.
Jedynie Pjanić który okazał się totalną klapą mógłby tam grać, ewentualnie Moriba wersja dla marzycieli.
Przecież były mecze z dwójką skrzydłowych mało bo takie realia, ale ja tam innego świata nie widziałem. Wiem wiem Konrad nas zbawi.
Ale to ze gdzieś był mózgiem i motorem nic nie znaczy Coutinho i Antek są tego sztandarowymi przykładami, zresztą dla mnie to była właśnie najlepsza wersja Holendra, obecnie bez formy.
Kto na wypożyczeniu pokazał taki poziom by realnie dawać mu szansę, kto po wypożyczeniu był rozchwytywany.No właśnie.