La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

0

Pierwszy mecz Barcy (temn z Cadiz), którego nie miałem okazji obejrzeć od bardzo długiego czasu na żywo z powodu wyjazdu. Ale widzę, że chyba ciężko było, bo jedynie co to skrót obejrzałem bo nie lubię oglądac powtórek znajac już wynik.
W czym lezał problem tym razem? gra wyglądała dobrze tylko setki zmarnowane czy jak? Bo popis Lenglea widziałem, mimo iż bardzo go lubię i cenię to zaczyna faktycznie limit chyba już na dobre wykorzystywać głupich baboli.

0

@KrystianR Gra taka że można było podziwiać kunszt trenerski obu szkoleniowców...:)

0

@KrystianR graliśmy klasycznie przeciwko zespołowi w ustawieniu 10-1. Totalna kontrola spotkania, Cadiz oprócz głupiego karnego oddało chyba 1 strzał, w dodatku niecelny. Barca miała kilka swoich sytuacji, 2 setki Messiego, 2 nieuznanego gole (spalone). W końcu kilka strzałow z poza pola karnego, ale w większości niecelne (1 dobry strzał Messiego, który pięknie obronił portero Cadiz). Mimo wszystko nie można mówić o dobrym meczu tracąc punkty z Kadyksem i nie strzelając bramki z gry. Co nie zmienia faktu, że przy wykorzystanych sytuacjach mogło być i 3/4:1.

0

@joloskyy dzieki za streszczenie..szkoda punktow, ale walczymy dalej!Vamos

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?