La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

4

Jak to sie dzieje, że jak przychodzą do nas zawodnicy to grają tak słabo? Czy w Barcelonie dostają jakiegoś udaru albo wylewu ?
Griezmann, Coutinho, Dembele, Andre Gomes, a teraz dochodzi jeszcze Lenglet albo obniżyli loty względem poprzedniego teamu albo grali dobrze, a potem mieli problemy. Ja nie rozumiem, bo ta tendencja się powtarza od 3-4 lat i nikt nic nie robi w tym kierunku. Ja nie mówie o jakichs średnich zawodnikach albo wysokiej klasy tylko mowa o zawodnikach najwyższej klasy międzynarodowej. Que Pasa?
Edit. Dodaj Umtutu do tego grona

0

@mientusek1407 Wina Mesziego podobno.

0

@Encore
No też tak słyszałem

0

@mientusek1407 moze brak odpowiednich ludzi w sztabie szkoleniowym ktorzy nie potrafia wykrzesac z zawodnikow pelnego potencjalu, jak to robi np. taki Klopp czy Guardiola

0

@mientusek1407 może się blokują psychicznie przy Messim

0

@LionelM95
No nie wiem ponoć taki miły chłopak dzień dobry na klatce mówi a Cristiano taki łobuz, a jakoś tego nie widać, bo Ci zawodnicy nie blokują sie sami z siebie

3

@mientusek1407 wchodzą do tej beznadziejnej szatni i się poprostu dostosowują do poziomu. Ile razy podczas meczów były sceny jak suarez komuś źle podaje i jeszcze ma do niego pretensje, albo alba się do kogoś rzuca. Takie rzeczy niszczą pewność siebie, a co ważniejsze pokazują jakimi ludźmi są ci zawodnicy. W takim środowisku ciężko o złapanie rytmu i pokazanie umiejętności.

3

@gryfiT.
Właśnie mi sie wydaje, że my mamy klub roz*ebany od środka. Zobacz jakich my mamy zawodników. Griezmann MŚ i piłkarz któego chciało tyle klubów to samo z Dembele Cou i FDJ. Coś sie złego ewidentnie dzieje w środku. Te DNA Barcelony to już przeżytek. Wymiana prezydenta i trenera to tylko malutki kroczek.

0

@busquets5
Jak ja bym był na stanowisku prezydenta to peirwsze czym to bym sie tym interesował, a takich płaczków jak Suarez i Alba wy*ebał. Jedność stanowi siłe, a u nas tego brakuje.

1

@mientusek1407 i teraz, przy tych wszystkich topowych nazwiskach, wchodzi taki nastoletni Ansu Fati i robi roznice, wiec da sie, da - teraz pytanie, czy to psycha im siada czy co? Ale po tych wszystkich blamazach, cos w szatni siedzi i ciezko bedzie to wykurzyc

0

@mientusek1407 Do tego grona można dodać prawie każdego kto przyszedł od 2015 do Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?