La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

konto usunięte

1

Jakbyście widzieli na ten moment SuperLigę, zakładając że grałoby w niej 20 drużyn?

Dla mnie :

AC Milan, Ajax Amsterdam, Atalanta BC, Atletico Madrid, Bayern Munich, Borussia Dortmund, Chelsea FC, FC Barcelona, FC Porto, Inter Milan, Juventus FC, Liverpool FC, Manchester City, Manchester United, Olympique Lyon, Paris Saint - Germain, RB Leipzig, Real Madrid, Sevilla FC, Tottenham Hotspur

A moje 3 rezerwowe kluby :

Leicester City, SS Lazio, SSC Napoli

AC Milan trochę naciągany bo ten sezon ale jednak prestiż klubu jest duży, Atalanta BC nie jest dużą marką ale ćwierćfinał LM w tamtym sezonie i piękna dla oka gra, Olympique Lyon półfinał LM w tamtym sezonie i myślę że za to powinien tutaj się znajdywać, Tottenham Hotspur za finał LM 2018/2019 i też jako marka klubu, ale od takiego Arsenalu FC są mniej popularniejsi no ale jednak Arsenal FC na ten moment nawet w TOP 3 najlepszym rezerwowych klubach nie może się znajdywać.

nie wiem czy my jako kibice FC Barcelony chcielibyśmy SuperLigę na ten moment xD.

3

@xBoMBoWiECx niechciałby w ogóle czegoś takiego jak Superliga czy nowy format ligi mistrzów. Najlepiej by było gdyby została obecna Liga Mistrzów, liga Europy i ta nowa Liga Konfederacji.

2

@xBoMBoWiECx A To nie powinno decydować miejsce w lidze. Bo taki Tottenham czy Atalanta obecnie to nie wiem za co....

0

@xBoMBoWiECx Ja bym nie chciał, i szkoda że nie posegregowałeś wedle państw było by czytelniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?