La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

10

"Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej, 3 fala epidemii i rosnącego współczynnika hospitalizacji zdecydowaliśmy się otwierać powoli gospodarkę. Społeczne, ekonomiczne i psychologiczne konsekwencje zaczynają się sumować, po prostu mamy dość" - Mark Rutte premier Holandii na wczorajszej konferencji prasowej.

konto usunięte

3

@tobiasson92 ale nasz rząd przykładu Holandii nie poda:D

7

@tobiasson92 "my też mamy dość!" powiedział w geście solidarności Prezydent Andrzej Duda wracając z wycieczki na narty.

9

@tobiasson92 To jest normalne i logiczne. Nie ma innego wyboru. Wszelkiej maści panikarze muszą to zaakceptować. Nie jest możliwe trzymać ludzi jak w klatkach, do tego w nieustannej presji psychicznej, choćby w obawie przed utratą interesu, pracy.

0

@tobiasson92 niestety nasz rząd nie za bardzo lubi Holandię, więc raczej przykładh nie weźmie.

1

@Stoiczkow jak najbardziej jest możliwe właśnie jesteśmy tego świadkami :D

3

@NaFazieHitman Chyba nie jest, bo Macron już przegrywa w sondażach z Le Pen :D Zresztą CDU też traci, premier Czech ma 90% negatywnego elektoratu. Plandemia zbierze swoje polityczne żniwo ;)

2

@NaFazieHitman nie dopisałem *w nieskończoność :)

0

@tobiasson92 Tłumacząc z PRowego na nasze "troszkę przestraszyłem się tych protestów, więc co mam za wyjście"

0

@Bykunn Przecież rząd w Holandii jest mniejszościowy więc trzeba będzie zorganizować wybory. A ludzie też po roku wiedzą, że koronawirus nie jest bardzo śmiertelny i dla 90% populacji niezbyt groźny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?