La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

3

Zabrania morribie jechać na kadrę by w meczu odesłać go na trybuny.... A matheus w kadrze meczowej... Firpo chyba skreślony skoro Dest wchodzi na lewą obronę...i kiedy próbować i ogrywać Collado i Konrada jak nie przy 3-0z Elche?!?

0

@wojtek_debiec4 Ale przecież Koemann stawia na młodych :D

0

@wojtek_debiec4 krazylo tu dzis info ze Moriba dostal jakiegos urazu

1

@Kgorecki2500 nie powiem, bo trochę ich gra, i nie sztuka na raz wszystkich wpuścić... Ale po co bierze Morribe z kadry żeby na trybunach posiedział to nie wiem...albo czemu teraz nie wpuścił dwóch młodych...kiedy jak nie teraz? Pytam bo może jest jakieś racjonalne wytłumaczenie

0

@Tomek54321 na Twitterze już zdementowali...ż

0

@wojtek_debiec4 @Tomek54321
Ilaix Moriba nie jest kontuzjowany. Dziś nie pojawił się w kadrze ponieważ taką decyzję podjął Koeman, który nie pozwolił mu lecieć na zgrupowanie kadry U19. [Gerard Romero]

0

@wojtek_debiec4 to w sumie trzeba zadac sobie pytanie kiedy on zagra skoro chcieli go zostawic w klubie (chyba ze strach o kontuzje czy cos) ale moge sobie dac reke upier*olic ze z Sevilla w zadnym meczu nie zagra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?