- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 733 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 733 Culés
4
Wszyscy kandydaci będą pięknie mówić i obiecywać (jak w każdych wyborach), a po dorwaniu się do stołka walną tego typu tekst:
- "Nie mogę spełnić obietnic, bo poprzedni zarząd zostawił klub w ruinie i w najbliższym czasie musimy skupić się na poprawie finansów..." itp, itd.
1
@norbi77 Laporta to nawet nic nie obiecał więc nie będzie z czego go rozliczać, oprócz większego wpływu La Masii na pierwszy zespół :P
2
@norbi77 Nie będzie Haalanda i Mbappe?? :[
0
@arasz1819 Nie. Neymara też, ale może Puyol wróci :)
0
@norbi77 W sumie to nie do końca, bo tutaj rozliczają go wyniki w przeciwieństwie do polityki. Nie będzie wyników to zaraz zacznie się narzekanie, a jak będzie tragicznie to wotum nieufności może zawisnąć nad głową. Nawet jeżeli sytuacja finansowa będzie słaba, to odpowiednie zmiany w strukturach klubu mogą poprawić wyniki, trzeba tylko wiedzieć kto, co, gdzie i jak.
0
@norbi77 Oby wolę Puyola niż Lengleta.
0
@Striker Dlatego te wybory to szopka, bo żaden tak naprawdę nie ma pomysłu, by podnieść Barcę z dna.
0
@kuz Zgoda, ale decyzje lub ich brak będą tłumaczone złym zarządzanie poprzedniego zarządu.
0
@norbi77 Ciężko coś obiecywać i deklarować, kiedy tak naprawdę nie ma w klubie na to żadnych środków, najpierw to trzeba zapewnić klubowi jakąkolwiek płynność finansową bo nawet tego nie ma. Na "już" to mogliby ogłosić tylko dwie sprawy - super wyprzedaż zawodników albo wejście prywatnych udziałów do klubu. Raczej nie tędy droga. A wszystkie "długofalowe" plany będą weryfikowane i tak dopiero po wejściu do klubu przez nowych i zajrzeniu w papiery.