La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

4

"Kłopoty mieszkańca Kielc z telewizorem Sony za ponad 10k złotych. Dwa razy ta sama usterka. Pan Tadeusz oglądał za dużo TVP Info?
- Tani nie był, ale miał być najlepszy. Tak przynajmniej reklamował go producent. Okazuje się jednak, że wypasiony telewizor marki Sony nie nadaje się do oglądania TVP Info – oburza się pan Tadeusz z Kielc."

Spadłem z fotela. To są prawdziwe problemy a nie jakaś tam PLANdemia...

https://katowice.naszemiasto.pl/klopoty-mieszkanca-kielc-z-telewizorem-sony-za-ponad-10/ar/c9-8153827

1

@macio_944 Katowice nasze miasto a problem z Kielc ;D

konto usunięte

1

@macio_944 Matko Bosko jaka tragedia, odcięty od „informacji” z tvpinfo jest

konto usunięte

3

@macio_944 swoją drogą zajebista technologia... Cieszę się że ostatecznie nie zdecydowałem się na przesiadkę na oleda

0

@ksobi ja mam oleda za 5k teraz jakoś będzie rok ja go kupiłem i jest spoko a dziennie idzie nawet około 12-15 godzin. Tylko trzeba pamiętać żeby co kilka godzin wyłączyć na 10min i co tydzień włączyć odświeżanie pikseli

0

@LionelM95 Z ciekawosci: dlaczego az tyle godzin w ciagu dnia?

0

@JimMorrisonFCB używany jest tak jakby na 2 zmiany a i na konsoli człowiek lubi pograć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?