La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

konto usunięte

2

Oglądam sobie hejtpark z Rutkiem, bo lubię gościa, i śmiech tej Pani Iwony mnie rozwala ;DD Gość nie mówi wcale nic bardzo śmiesznego, a ta się zwija prawie ze śmiechu i to chyba nie jest udawane ;D Przecież gdyby ona poszła na jakiś stand up Paczosa czy Lotka to by się dosłownie udusiła z tego śmiechu ;D

0

@TheNekro94 Z tym Paczesiem to bym tak nie przesadzał :D

konto usunięte

0

@TheNekro94 Obejrzałem łącznie z 2, 3godziny tych występów Paczesa i kompletnie nie mój humor. Kompletnie nie rozumiem, czemu on jest taki popularny. Lotek znacznie bardziej do mnie przemawia jak już a najbardziej lubię Wojtka Fiodorczuka ze standupowców.

konto usunięte

1

@nieprzysiadalnosc Pacześ ostatnio "pod formą", ale jego 1sze stand-upy to były sztosy, w końcu to dzięki temu jest teraz najbardziej rozpoznawalnym i najbardziej popularnym polskim komikiem.
@koziar Patrz wyżej :D Poza tym każdy ma inne poczucie humoru i do każdego co innego przemawia ;)

0

@TheNekro94 Mimo wszystko gdzieś tam sobie obserwuję scenę i oglądam występy Rafała i uważam, że Pacześ za bardzo poszedł w "łeee, na bogato k*rwa, patrz biedaku", choć wydaje mi się, że Pacześ jest takim... Hm, disco-polo wśród komików. Humor prosty i trafiający do większości :D

0

@nieprzysiadalnosc coś w tym jest, "zaczynam rozumieć" itp to było coś, teraz stało się to, co sam opowiadał w jednym programie, cytuję: "synu, jak już będziesz tak dużo kasy zarabiał, ale tak naprawdę dużo, tak z 7 tysięcy, to żeby Ci nie odj...ło ". No i odj...ało :) Czarne wołgi i inne, własne show.. No korzysta z czasu i popularności..


konto usunięte

0

@KrystianR Akurat nowe show, czy swoje programy to coś bardzo dobrego. Dzięki temu Stand Up w Polsce staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Poza tym to nie jest tak że on sobie wymyślił i sobie robi i hajsik leci. On w to również musi włożyć dużo pracy. Nie znam drugiego tak pracowitego komika jakim jest Rafał. No i jednak ktoś to musi oglądać skoro cały czas pojawiają się nowe odcinki. Ma kasę i wielu mu zazdrości ale doszedł do tego samemu swoją pracą. A jeśli chodzi o jego stand upy - kwestia gustu ;) Zoba co jes na żywo to był sztos, śmiałem się do upadłego, ale na nagraniu już mi nie siadło.. Nie wiem dlaczego.

0

@TheNekro94 zgadzam się, doszedł do tego sam, z zoba co jes mam to samo odczucie, na żywo robiło wrażenie, jak wyłaził z kanapy nawet mnie śmieszyło... jednak te czarne wolgi srednio mi podchodzą bo ani to merytoryczne pod kątem motoryzacji ani to smieszne, chyba ze upalanie w nocy pod bramą w swojej ex kamienicy..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?