- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
4
„Petr Cech spędził 8 godzin studiując rzuty karne wykonywane przez graczy Bayernu Monachium przed finałem Ligi Mistrzów w 2012 roku.
Ostatecznie udało mu się obronić strzał z jedenastu metrów Arjena Robbena w niezwykle ważnym momencie dogrywki, ratując zespół The Blues przed kapitulacją. W serii jedenastek nie dość że wyczuł każdego strzelca, to przy dwóch strzałach - Bastiana Schweinsteigera oraz Ivicy Olića popisał się kapitalnymi interwencjami.
Były reprezentant Czech został jednak przyćmiony tego wieczoru przez Didiera Drogbę, bohatera tego finału, któremu udało się najpierw wyrównać tuż przed końcem spotkania, by ostatecznie wykorzystać decydujący rzut karny dający zwycięstwo drużynie ze Stamford Bridge.
Tamten magiczny wieczór pozostanie w pamięci kibiców Chelsea już na zawsze...”
Ojj tak. Jako, ze drugim moim ulubionych klubem jest właśnie Chelsea, to zapamiętam ten mecz do końca. Nie ma nic lepszego niż twarze Mullera, czy Neuera, którzy po chwili radości dostali piękna bramkę z główki od Drogby, a później te karne...
3
@DaPi Do tej pory nie wiem jak Chelsea to wygrała. Cisnął ich Bayern, cisnęła Barcelona, mieli problemy nawet z Benficą, ale jakimś cudem nikt nie był w stanie ich pokonać.
2
@ShinobiQWE fart :D ale mnie to cieszy bardzo, ze się udało. Jedyny klub z Londynu z LM na koncie
2
@DaPi jako jedyny mają LM na koncie, a Arsenal i tak jest większy.
1
Nie oglądałem mniej porywającego finału ligi mistrzów.
2
@ShinobiQWE Los im zwrócił za Iniestazo i finał z United. Pamiętny poślizg Terry'ego