La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

0

Po co mu Dest i Dembele jednocześnie? Jak chce na 3 stoperów, to powinien jakiegoś napastnika wstaeić w miejsce jednego z nich moim zdaniem, no cóż, oby wygrali. VeB!

0

@Rewolucja123 Braithwaita? XD

1

@Rewolucja123 Jak zagęści środek to będzie więcej miejsca dla Dembele.
A Dest gra, bo nie ma innego po.

0

@Wossi61FCB Ale gramy 3 stoperami, to raczej obecność jednego z nich jest raczej złą decyzją, chyba że gramy 3-4-3, to wtedy ma trochę sensu, ale znów, Pedri ląduje na boku.

@regatta52 chociażby on za 2 asysty z Elche.

0

@Rewolucja123
Ter Stegen
Mingueza Pique Lenglet
Dest FDJ Busi Pedri Alba
Messi Dembele

Jakoś tak to powinno wyglądać. De Jong pewnie będzie robił za napastnika częściej niż zwykle.
Moim zdaniem bardzo dobra decyzja Koemana, już dawno chciałem żeby czegoś takiego spróbował. Szkoda, że tylko bez Araujo.

0

@Wossi61FCB No ja mam nadzieję, że on na 9, bo tam wygląda moim zdaniem lepiej, ale nie rozumiem obwcności równocześnie Ousmane i Desta.

0

@Rewolucja123 Czemu? Zupełnie dwie inne pozycje. Dest na prawym wahadle gdzie będzie miał dużo miejsca, bo Messi będzie schodził do środka, a Ousmanek na lewym skrzydle.

0

@Wossi61FCB Chyba, że tak spojrzymy:
Mingueza, Pique, Lenglet, Alba
Busi
Dest, Leo, Pedri, Ousmane
Frenkie
To wtedy ma sens, bo wzmacnia prawą stronę w defensywie.

0

@Rewolucja123 Dest obok Minguezy i się zgodzę.
On i Alba będą symetryczni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?