La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

0

Gdzie ten wielki Fernandes?

8

@mientusek1407 Na 2 miejscu w klasyfikacji strzelców. 15 bramek i 10 asyst w lidze.

1

@Encore koledze chodziło o to że jak to drużyna dzisiaj potrzebowała znikł. Bo w składach był Ale widać go nie było.

0

@maniak33333 Zawsze gdy United się potyka jest tylko Fernandes. Reszta bez odpowiedzialności.

0

@Encore Ale w tym meczu fernadesa nie było A dodatkowo tak jest ich lider i najlepszy gracz. Pewnie jakby był karny z początku to wpakował by gola i MVP przy takim meczu A takto City mistrzem ;)

0

@maniak33333 A gdzie jest Timo Werner i Kai Havertz? FERNANDES i tak robi za dużo.

0

@Encore przecież harvetz i Werner są cały czas krytykowani. Jeden i 2 graja strasznie ;) Fernandes jest cały czas wychwalany. Moim zdaniem potrafi dobra i precyzyjna piłkę dograc Ale za niego muszą pracować inni i robić mu miejsce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?