- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
1
Arteta to super opcja, gość ma wizję, tylko ma słabych wykonawców w Arsenalu. W końcu byśmy mieli trenera z taktyką, bo Ronald mam wrażenie losuje skład z fusów
5
@Ronnie1992 dokładnie, to super opcja! myślę że walka o top 6-8 będzie fasynująca.
3
@Ronnie1992 fajna ta taktyka Artety. 11 porażek w tym sezonie ligowym i dopiero 11 miejsce pod względem zdobytych bramek.
Mając Lacazette, Aube i Sake w ofensywie.
2
@Ronnie1992 chciałbym w to wierzyć. Arteta też nie ma takiego złego składu, choć dużo gorszy od Barcelony, np. Aubemeyang, Lacazette, Tierney, (Smith-Rowe i Saka jako perspektywiczni). Nie mówię że jest to genialny skład ale na pewno nie na 10 miejsce w lidze.
0
@Ronnie1992 Nie przesadzajmy że Arsenal ma słabych wykonawców. Owszem Barcelona ma większe gwiazdy (i lepiej wygląda także na papierze) ale Arsenal zajmuje 10 miejsce w tabeli - i przypominam że mają rozegranych 26 meczów a 3 zespoły, które są przed nimi mają ich rozegranych mniej. Zespół, który na przestrzeni ostatnich 10 lat zazwyczaj kończył w pierwszej 5 (jedynie rok temu skończyli na 8 miejscu i bodajże 3 lata temu na 6) teraz zajmuje 10 miejsce w tabeli.
0
@Ronnie1992 ale trolling:) nie prowokuj :) zaraz 50 źródeł poda 50 różnych trenerów i każdy będzie lepszy niż Koemna co? Jeszcze zanim sezon się zaczął wiadomo było że będzie ciężko, kolejne ciosy medialne, kolejne kontuzje, kolejne problemy z zarządzaniem klubu, problemy nawet z pensjami, problemy z pieniędzmy itd - serio nie ma co narzekać biorąc pod uwagę natłok różnorodnych okoliczności. Kiedyś największym dramatem Barcelony była kontuzja np. Suareza, dzisiaj nie ma 5 zawodników? spoko gramy kogo mamy, a już wiek zespołu obniżył się o dobrych kilka lat.