La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

24

"Ten prezydent to żart" ~ Neymar, 2017 rok. Hehe ale Brazylijczyk musi mieć beczke teraz.

konto usunięte

6

@Jakchcesz Neymar to też piłkarz żart.

3

@VenoM no nie wiem, według mnie to on o wiele lepiej wyszedł na tym że odszedł z Barcy niż Barca.

konto usunięte

2

@Jakchcesz LM nie wygrał, najlepszym piłkarzem też nie został. Wygranie ligi francuskiej z taką przewaga? Przypominam, że rok czy dwa lata temu chciał do nas wrócić.

2

@VenoM był w finale LM i ma o wiele większą szansę na wygranie LM niż Barca. Stał się lepszym piłkarzem ale to subiektywna opinia. A teraz zobacz gdzie my jesteśmy bez niego i co się dzieje z naszym lewym skrzydłem od 3 lat.

0

@Jakchcesz a od odjescia Alvesa co dzieje sie z PO ? To samo z ŚP od odejscia Xaviego i Iniesty, tak sobie mozna tylko gadac. Chcieli odejsc to odeszli i trzeba nadal patrzec w przod a nie zyc tym co bylo 5 lat temu jeszcze...

0

@Tomek54321 ale my nie o tym rozmawiamy xd Neymar wyszedł lepiej od nas na tym transferze. O to mi chodzi.

0

@Jakchcesz ja nawiazalem do tego "zobacz gdzie mh jestemy bez niego i co dzieje sie z naszym LS od 3 lat" to sie dzieje u nas z kazda pozycja gdzie gral pilkarz jedyny w swoim rodzaju, crack

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?