La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

55

No to w tym pięknym dniu może po krótce podsumujmy kadencję gangu Rosell&Bartomeu:

Neymar: Ten prezydent to żart.

Suarez na konferencji prasowej wymownie wskazujący głową na Bartomeu podczas pytania o to kto najbardziej odpowiada za niepowodzenia.

Alves: Chciałem wrócić do Barcelony, jednak nie mieli jaj, żeby przyznać się do błędu. Dodatkowo Alves zarzucił Bartomeu kłamstwo w związku z wypowiedzią Josepa Marii B. jakoby "Alves nie miał żadnego problemu z zarzadem."

Messi: Zarządzanie klubem przez Bartomeu to katastrofa. Josep Maria B. wielokrotnie mnie oszukiwał.

1. Zrujnowanie dobrego imienia klubu.
2. Zrujnowanie tożsamości klubu.
3. Zrujnowanie charakteru klubu.
4. Nieprawdopodobne machlojki na czele z transferem Neymara.
5. Totalny brak pomysłu na drużynę, transfery "na odwal się", które są zupełnie nieprzypisane do konkretnej pozycji, a kupione "bo była okazja" jak k***a na targu.
6. Ściąganie zawodników różniących się od siebie technicznie, stylem gry i inteligencją przez co skład Barcelony przez parę ładnych lat to był chaotyczny zlepek różnych piłkarzy o różnym levelu.
7. Konflikty z piłkarzami.
8. Konflikty z socios i dojenie ich m.in. na karnetach czy tam biletach.
9. Absurdalna i najobrzydliwsza afera w związku ze śledzeniem piłkarzy w social mediach i ich deprecjonowanie.
10. Wmawianie kibicom przez długi czas propagandy a'la TVP, że wszystko jest w pytkę i generalnie to MAMY POMYSŁ.

To tyle. Na szczęście to koniec. Barcelonę teraz czeka długi czas dojścia do siebie po tym niszczeniu. Ale lepiej późno niż wcale. "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..."

3

@macio_944 do tego potraktowanie Cruyffa, Abidala, Guardioli, Valverde. Podejrzani sponsorzy z Kataru. Zbyt wysokie pensje nieadekwatne do poziomu prezentowanego przez piłkarzy. Genialne przedsezonowe tournee w pogoni za pieniędzmi. A pewnie i tu lista się nie kończy

0

@Nano22 O, to to... tutaj lista mogłaby być naprawdę długa. Ale mam nadzieje, że ową listą zajmą się odpowiedni ludzi i Ci odpowiedni ludzie pociągną całe to bagno to odpowiedzialności. To jest niesamowite ile można spieprzyć w ciągu dekady...

1

@macio_944 Maćku, ja Cię szanuje ale postawmy sprawę jasno. Barcelona nie ma problemów instytucjonalnych tylko sportowe. Nie zakłamuj rzeczywistości.

Edit. Mam nadzieję że jesteś świadomy tego jak mocno się powstrzymywałem przed płakaniem ze śmiechu przy pisaniu tego komentarza.

1

@Jakchcesz No tak... Freixa nam to udowodni. Myślę, że na niego socios powinni zagłosować. Najlepszy kandydat. A Bartomeu to jedynie pionek, zawsze dzień dobry na klatce mówił no i też się uśmiecha, czyli +100 do zaufania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?