La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

2

Wczorajszy mecz był mega ! Piłkarze pokazali wreszcie charakter pazur to czego brakuje od kilku lat. Niestety po raz kolejny kuleje u Nas skuteczność i wykorzystanie 100% szans, niestety. Potrzebujemy 9 (po raz n'ty powiem Darwin Nunez). Na ten moment nie mamy piłkarza który by te okazje wykańczał itp.

Mi się wczorajsza gra Desta bardzo podobała, można zarzucić Amerykaninowi dużo błędów, że nie mógł ominąć itp. Ale to jest młody chłopak, który ma fioła na wyciąganiu wniosków z popełnionych błędów itp. Wczorajszy mecz powinien być taką lekcją, i powinien przeanalizować co ma poprawić a za jakiś czas będziemy mieć świetnego prawego obrońcę.

Pan Piłkarz Perdi przez 3 x razu duże P.

Można nie lubić, nie rozumieć decyzji Koemana. Ale jak na dzień dzisiejszy, z taką kadrą, z takimi kontuzjami można powiedzieć że wykonuje kawał dobrej roboty. Nie ważne czy będzie remontada z PSG czy też nie, ale chciałbym żeby w meczu zagrali tak jak wczoraj do ostatniej sekundy z takim zaangażowaniem, charakterem. Wszyscy zagrali wczoraj mega, oby bez poważniejszych kontuzji.


#teamświeżachałeczka

0

@VamosGirl Darwin raczej za droki i nwm kto to Perdi? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?