La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

konto usunięte

7

Lenglet który zagrał bardzo dobre spotkanie wg użytkowników zasłużył na średnią note 6.5 :D ogólnie oceny mega niskie. Mam nadzieję że to po prostu kibice rm w złości że nam się udało wpadli i rozdawali niskie noty bo inaczej takiej głupoty się nie da wytłumaczyć. Zagraliśmy niemalże perfekcyjne spotkanie. Jedyne zagrożenie ze strony Sevilli to szczęśliwy rzut karny po kontrze a tu takie noty...

0

@ksobi Ja wrzuciłem praktycznie każdemu 9, MATSowi tylko 10 :D serio takie pozytywne emocje we mnie wzbudzili tą walką do samego końca że walić te błędy w kryciu w '39 itd. W pełni zasłużyli na gigantyczne brawa :)

konto usunięte

4

@Jakchcesz Lenglet i Pique kasowali wczoraj 99% glowek i zbierali prawie wszystkie drugie piłki a tu taka nota...

2

@ksobi Ja myślę, że niektórzy to go nie ocenili za ostatni mecz tylko za ostatni miesiąc.

1

@ksobi Mingueza też świetnie zgarniał, szkoda że tego karnego zrobił ale finalnie i tak się świetnie pokazał. Ogólnie naprawdę ciężko byłoby mi wskazać kto był słaby w tym meczu... Destowi trochę nie szło w dryblingu ale gdy grał to 80% akcji szło jego stroną i przez niego.

1

@Jakchcesz jak mamy wskazac najslabsze ogniwo to zdecydowanie Dest, oczywiscie jak chodzi o ten mecz. Fakt szlo sporo akcji jego strona, ale Acunia go gasil jak chcial..

konto usunięte

1

@Jakchcesz to prawda 1 na 1 mu wczoraj nie szło ale fajnie współpracował z De Jongiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?