- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9710736#comment-9710736
Czyli jednak Augustyniak dostał powołanie. Dobra decyzja.
W dodatku powołany też jest chłopak z rocznika 03... Matko moja :D
0
@Wossi61FCB Na ten moment mamy bardzo słabą kadrę. Plusem jest dużo młodych, perspektywicznych graczy, w których jest nadzieja, że uciągną w przyszłych latach kadrę. 1/8 to jest absolutny max co osiągniemy i to przy ogroooomnym farcie. Realnie to zajmiemy 3 miejsce w grupie.
2
@Wossi61FCB Czyli jednak:) a 17 letni Kozłowski to mega talent
0
@Reiv111 1/8 to max co osiągniemy i to na dużym farcie? XD
Przecież z grupy wychodzą praktycznie 3 drużyny... 1/8 to jest obowiązek, a nie coś co można osiągnąć max na dużym farcie :D
Następnie w zależności od tego jaka drużyna nam się trafi w 1/8 można spekulować co dalej. Ale mówiąc, że 1/8 to byłby mega fart jest przesadą. Mega fart byłby wtedy gdybyśmy weszli do półfinału.
1
@Janiama Ciekawe czy da im szansę debiutu. 3 mecze, więc myślę, że Augustyniak na pewno coś zagra, zwłaszcza że nie ma Jacy, a ten młody to może na końcówkę z Andorą... fajnie by było.
0
@Janiama Jeżeli Kozłowski to mega talent to Messi to kto?
0
@Pawel13sz Messi to Messi
0
@Pawel13sz Messi to już w pełni ukształtowany piłkarz, który jest na końcu swojej kariery. To że ktoś ma talent to jeszcze nic nie znaczy.
1
@Janiama Chodziło mi o to jak był w jego wieku.
0
@Pawel13sz Mega talent na polskie warunki, może lepiej tak było napisać
0
@Janiama I tu już się zgodzę :)
0
@Reiv111 Minimum 4 punkty to jest obowiązek w tej grupie - jak nie pokonamy Słowacji i nie wyciągniemy co najmniej remisu ze Szwecją, w której grają stare repy, jak Lustig, Larsson czy Berg, to lepiej oddać to Euro walkowerem.
0
@wroclawianin89 Tak może być. Wcale bym się nie zdziwił :D