La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

1

Głupio się przyznać, ale trzeba jutro Realowi kibicować.

7

@D10SLEO Raczej liczyć na remis.

2

@Coutinho007 zwycięstwo Realu da nam więcej.

0

@D10SLEO Nie da nam więcej.

0

@D10SLEO ja jednak wolalbym remis... wtedy gdyby nasi wygrali odskoczylibysmy RM na 2pkt a do Atleti na 3pkt bysmy sie zblizyli, majac na uwadze zalegly mecz z Athletikiem to tez moze byc podzial pkt albo ktos wygra..

1

@Coutinho007 da, tego 1 pkt później może nam zabraknąć, to Atletico musimy ścigać, Real jest za nami.

2

@D10SLEO Najpierw sami musimy wygrać

1

@D10SLEO jak za nami... wygrali 1 mecz 3-1 zeby ten stan obecny sie utrzymal to Barca musi z Realem wygrac ze 3-0. Mowa oczywiscie o koncu sezonu gdzie Barca z Realem maja rowno pkt. A kazdy i tak jeszcze pogubi

0

@D10SLEO A jak zaczniemy się potykać i znowu klasyk zwalimy to mistrzostwo 2 rok z rzędu dla Białych? Nie dzięki tpfu

0

@D10SLEO w moim słowniku nie ma takiego pojecia

0

@Coutinho007 albo grubo albo wcale - remis Realu z Atletico pozwala Rojiblancos nawet na serię 3 remisów i tak zdobędą mistrza - przegrana daje nam więcej bo liczba kombinacji przy której zespół z Madrytu wygrywa ligę diametralnie spada. Należy pamiętać że Atletico z rywali z którymi może stracić punkty będzie miał Sevillę, Bilbao i Barcelonę - komfort zdobycia 3 punktów w tych pojedynkach jest dużo większy niż zdobycia 4 - i to robi olbrzymią różnicę przy założeniu że pozostałe mecze wygrają. Do Atletico mamy 8 punktów (potencjalnie bo 5 punktów i zaległy mecz) - wg mnie kluczowa jest przegrana Atletico.

0

@JarekS Ale nie jesteśmy Barceloną z przed 5 lat żeby liczyć, że uda nam się wygrać wszystko bez potknięć a to na bank nastąpi.

0

@Coutinho007 za 10 lat nikt nie będzie pamiętał czy zajęliśmy 2 czy 3 miejsce w lidze - mało tego nikogo to też nie będzie interesowało - mistrzostwo jest ważne, zatem przegrana Atletico jest dla mnie piorytetem. Real też nie jest tak silny jak 5 lat temu - nie wiem czemu zakładasz że zdobędzie więcej punktów od nas.

0

@JarekS Bo mają więcej szczęścia i zawsze z czapy coś i tak wciskają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?