La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

0

Bruno Fernandes specjalnie dla hejterów.
@mientusek1407

konto usunięte

5

@Encore Penandes

2

@Encore pokaż statystyki z najlepszymi drużynami jaki ma wpływ ;)

0

@viscajasiek PeMessi Penaldoski Penaldo

0

@maniak33333 Nie ma wpływu bo Untied jest cienkie jak siki pająka

2

@Encore jak nie ma wpływu. W LM grał kaszane A jak przyjdzie lepszy przeciwnik znika jak magik. To z tymi najlepszymi trzba umieć się pokazać.

1

@maniak33333
Nie no co ty Bruno najlepszy jest, bo strzela dużo i zjada Kevina po rozegrał 1000 meczy więcej i wgl zjada Messiego ,bo ma wiecej włosów na głowie i wyżej skacze od Cristiano, bo ma trampoline w domu, a od Mbappe to tez jest dużo szybszy, bo ma szybsze auto. WGL Bruno to jest kot i jest najlepszy we wszystkim

0

@maniak33333 Zle grał w LM?Nie rozsmieszaj mnie.

0

@Encore no zagrał piękne mecze ;) karne strzelal A w najważniejszych meczach znowu dawał ciała... przed chwilą były przeciwko wielkim gole i asysty wszystko z stałych fragmentów.

0

@maniak33333 Ale wiesz że on nie musi strzelać i asystować by rozegrać dobry mecz?

0

@Encore co oglądam jego mecze to wygląda blado. Za co go podziwiam że potrafi podać perfekcyjną piłkę.

0

@maniak33333 Tylko gdy Manchester się potyka to wina Bruno.Nikt nie ma tam żadnej odpowiedzialności opróćz Fernandesa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?