La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1875 Culés

0

Skończyłem oglądać Skazanego na śmierć i moja opinia co do tego serialu to zdecydowanie TOP 1 na mojej liście. Cały serial trzyma w napięciu do ostatniej chwili, pierwszy sezon to absolutne arcydzieło 10/10 przez co poprzeczka w kolejnych była zawyżona bardzo wysoko. Drugi to 9/10, a pozostałe 8/10, nawet ten 5 sezon jest na wysokim poziomie pomimo że minęło kilka lat. Główni aktorzy Michael, Lincoln i Sara fenomenalnie zagrane rolę, T-bag to mistrz, Sucre kolejny. Naprawdę mega wciągnął mnie ten serial, szkoda że kolejnych sezonów nie będzie.

0

@ricardo0705 No ta.Sztos serial.Szczególnie 1 sezon na wieczór idealnie siedzi.

konto usunięte

0

@ricardo0705 Lincoln Burrows to jedna z NAJGORZEJ zagranych postaci w historii wg mnie. Akurat aktorstwo w tym serialu jest mierne, tylko T-Bag dał radę.

3

@mr_robot Nie zgodzę się Abruzzi i Mahone też super zagrane role.

0

@ricardo0705 Haha 5 sezon na wysokim poziomie :D
Zgadzam się odnośnie pierwszego i drugiego, trzeci tez spoko, ale później juz masło maślane, jeden schemat powtarzany do porzygu, a niby ma powstać kolejny sezon...

2

@ricardo0705 pamiętam jak 15 lat temu usiadłem i z nudów włączyłem sobie Prison Break na dvd.. i w dwa dni obejrzałem 30 odcinków;)
Sezon 1 i 2 - petarda! Ale kolejne to już równia pochyła. O ile 3 sezon był spoko,to kolejne oglądało się bardziej z sentymentu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?