La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1078 Culés

konto usunięte

11

Na LM nie liczyłem wcale dlatego pokazać w środę wole walki i to mi wystarczy. ALE jakby ktoś jakieś półtora miesiąca temu mi powiedział, że będziemy w finale PK oraz realnie będziemy walczyć o Ligę to niestety wyśmiałbym taką osobę, a tu proszę bardzo :)

konto usunięte

8

@AdiKingu96 mam nadzieję że w czwartek napiszesz: "kto by pomyślał miesiąc temu, że 11.03 będziemy w walce o tryplet". ;) Tak na serio to tez liczę poprostu, że pokażą cojones w środę

0

@AdiKingu96 Cokolwiek innego od wygranej lub awansu, to porażka dla mnie.

0

@tomFCB Nie mówi się dżalapeno a halapeno

konto usunięte

0

@kuz dzięki poprawione - w obronie wlasnej pragnę dodać że zarówno "LL" jak i "J" czyta się jako "H"...a może "CH" ???

1

@tomFCB "ll" czyta sie jako "j"

1

@tomFCB nie znam hiszpańskiego ale po tylu latach oglądania ligi hiszpanskiej wiem, że "LL" to "j", a "J" oraz "G" po którym jest samogłoska "i" lub "e" to "h"

konto usunięte

0

@Gosciuu racja pokiełbasiłem na całego!!

0

@tomFCB J czyta się jako ,,h", ll jako ,,j" albo ,,dź", a samo h jest nieme.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?