La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

17

Widzę ludzie są optymistycznie nastawieni na jutrzejszy mecz i dużo osób wierzy w awans. Fajnie, ze jest wiara itp, ale bądźmy szczerzy, jest maks 1-2% na to ze przejdziemy PSG, oni się pewnie nastawia na kontry, a wiemy jak to się skończy z Mbappe na ataku. Dla mnie sukcesem będzie zwycięstwo w tym meczu.

0

@ObiektywnyKibic121 nie ma szans jak dla mnie na awans, oczywiście chciałbym to odszczekać

1

@ObiektywnyKibic121 Szczerze to wolałbym żeby Neymar grał a Mbappe był kontuzjowany :C

0

@Encore
Neymar jest dużo lepszy pilkarsko, ale tez wolałbym, żeby grał Neymar za Mbappe, Neymar jest lepszym piłkarzem, ale Mbappe sama swoją szybkości stanowi dla nas największe zagrożenie.

0

@ObiektywnyKibic121 Mbappe jest bardziej konkretny.Neymar to by pewnie się bawił ;v

0

@ObiektywnyKibic121 no bo niektorzy mysla ze jak Barca zagrala 3 spotkania bardzo dobrze w nowym ustawieniu do tego nowy prezydent to odrazu wszyscy nozki rozloza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?