La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

2

To Juve jest tak słabe, że jeżeli i oni i Real przejdą, a potem trafią na siebie w ćwierćfinale to będzie najsłabszy półfinalista LM od kilku dobrych lat.

1

@Oskar00 Chociaż półfinały mogą zagrać dobre. Różnie to bywa.

1

@Oskar00
Real jest taki słaby, że ograł Barce i Atletico. Real ma problemy ze słabymi, więc z Juve mogłoby być ciężko :D

0

@Encore Jak najbardziej, jedni drudzy to uznane marki, z dobrymi piłkarzami (choć już nie tak dobrymi jak kiedyś) więc potencjał jest, tylko no ile oglądam jednych i drugich to serio się męczę, czasami mi się lepiej ogląda Ekstraklasę.
@AmigoBlancos Ja wiem, że pokonali. Czasem jeszcze jadą na ambicji, aczkolwiek no Barcelona i Atletico na ten moment to też nie są kluby mocarne. Choć oglądanie Barcy jest dużo przyjemniejsze dla oka, bo chociaż nie męczą buły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?