- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1387 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1387 Culés
7
Dla hejterow Koemana, Barcelona na 33 punkty w lidze zdobyła 31 przez ostanie 11 kolejek.
0
@lukasz9197 Żeby wygrać mistrza pewnie musi mieć drugą taką serie.
3
@lukasz9197 Ostatnio można było usłyszeć, że jak wygrywamy z drużyną, która wcześniej biła wszystkich bez straty bramki to jednak nie my jesteś dobrzy tylko oni w kryzysie. Wygrywamy 2 razy w przeciągu kilku dni dodajmy :] Nie tam, żeby to po meczach z nami się załamali, po prostu taki fart, że trafiliśmy na najsłabszą Seville od kilku godzin. Mnie tu już nic nie zdziwi :]
0
@arasz1819 A to nie przegrali wcześniej z BVB przed spotkaniami z nami? :)
0
@Bagsik88 A to nie wygrali jeszcze w lidze przed Barcelona? :] ...
0
@arasz1819 Aha czyli słabsza gra Sevilli zaczęła się od Barcelony:) z BVB to był mecz o nic tak naprawdę:) mogli sobie przegrać:) W słabszej formie przegrywasz wszystkie mecze? :)
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 Aha czyli nie załamali się tym, że przegrali jeden z najważniejszych spotkań w sezonie tracąc praktycznie szansę ma awans, tracąc 3 bramki. Załamali się dopiero jak przegrali z Barcelona 2:0 i 3:0, a nie jakieś wymyślone 5:0. To nie był trójmecz.
A Ty dalej twierdzisz, że z ta kadrą nie można grać lepiej i jest to sezon przejściowy? Chociaż prezes dosadnie powiedział z czego trener jest rozliczany... ale rozumiem trudno przyznać się do błędu.
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 Aha czyli w końcu byli załamani czy nie? :) to ciekawe czemu po 2:0 grali dogrywkę:) wiem, że nie potrafisz przyznać się do błędu:)a kończysz, żeby dalej się nie kompromitować:) prezydent dokładnie powiedział, że Koeman będzie rozliczany z wyników:) a nie z Twoich wymyślonych celów:)
0
@arasz1819 A po za tym lubisz naginać fakty, aby pasowały do Twojej tezy. Przypomnij kiedy Sevilla strzeliła bramkę na 2:2? ;)
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 Widzę, że jak nie masz argumentów to zaczynasz ataki personalne. Szkoda, że ja się nie znam na piłce-moze też nowy(stary) prezes?
0
@Bagsik88 i to jest twój sposób? Nie umiesz nic uargumentować to biegniesz do moderacji? :] smutny koleś z ciebie
0
@arasz1819 A Ty co uargumentowales po za obrażaniem? ;) Czy prezes też nie zna się na piłce jak ja oczekując od Koemana wyników?? ;)
1
@Bagsik88 Chcesz się przyznać do błędu co do Koemana czy o co Ci chodzi? Bo tylko to może Ci pomóc wyjść z twarzą.
0
@arasz1819 https://www.fcbarca.com/98938-joan-laporta-koeman-jak-kazdy-trener-jest-zalezny-od-wynikow-i-gry.html
Czekam na odpowiedź na moje pytanie:)
1
@Bagsik88 tu nie ma żadnego pytania :] ja czekam na odpowiedź na prawdziwe pytanie juz kilka miesięcy i nie jesteś w stanie jej podać. No ale nie dziwi mnie to.
0
@arasz1819 Ewidentnie problem z czytaniem;) Czy prezes nie zna się na piłce oczekując wyników jak ja? :)
Nie miesięcy, a tygodni to po pierwsze:) po drugie odpowiedziałem, a że nie do czytałeś to nie mój problem:) powtórzę pytanie, powtórzę odpowiedź:)
1
@Bagsik88 przeciez Ty pisałeś Koeman Out w listopadzie. Jakie Ty wyniki chciałeś wtedy? Mistrzostwo? Puchar? A może już LM :] robisz mi dzień
0
@arasz1819 Po co kłamiesz? Znaczy w sumie to wiem... aby Ci pasowało do teorii:)
1
@Bagsik88 ja wiem ze teraz wstyd, ze się wyglada jak wygląda, ale trzeba brać na klatę swoje "eksperctwo".
Edit. Widzę znowu zaczynasz swoje edytowanie komentarzy po odpisaniu :]
0
@arasz1819 Tak to jest, musisz kłamać by wyszło na Twoje:) przytocz ta moja wypowiedź z listopada, gdzie oczekiwałem Pucharu Ligi Mistrzów, za LL oraz CdR już w listopadzie:) albo to, że w listopadzie napisałem, że wtedy ma Koeman odejść:)
Edit: po to jest ta opcja i robisz to samo:)
1
@Bagsik88 Serio myslisz, ze będę szukał Twoich wypocin? Ja pamietam co pisałeś, jak unikałeś odpowiedzi i jak nie rozumiałeś argumentów. Z resztą dalej nie rozumiesz. Po co szukać jak masz swoje show na żywo:] to już kochasz Koemana czy dalej out?
0
@arasz1819 Aha czyli możesz sobie kłamać na czyjś temat skoro tak nie było? :)
Nie, nie kocham i dalej chce jego odejścia po sezonie:) ostatnio lepsze mecze nie zmieniły mojego zdania:) a test Koeman będzie miał z PSG, Atletico, Realem i Athletic;)
A Ty dalej nie rozumiesz, że Koemana zweryfikują wyniki, a nie twoje głupie cele:)
1
@Bagsik88 cele? Nie masz pojęcia o czym my wtedy mówiliśmy. Kompletnie :]
0
@arasz1819 Dobrze:) prezydent to dokładnie określił i twoje argumenty odnośnie kadry/kontuzji itd nie będą miały znaczenia:) teraz rozumiesz? :)
1
@Bagsik88 zobaczysz na koniec sezonu. Radze sie przygotować na kolejny z Ronaldem u stery, bo może mniej razy bedziesz wyglądał tak jak teraz :]
0
@arasz1819 Jak będzie miał wyniki to zostanie:) cóż zgadzam się, z prezydentem klubu:)
1
@Bagsik88 tak się składa, że jestem zwolennikiem Laporty od 2003 i ani na moment nie dałem sie nabrać Rosellowi i Bartomeu. I wiem co on mówi i jak to mówi. Ale ktoś bezmyślnie odbiera to tak jak Ty. Choćbyśmy sezon skończyli bez żadnego trofeum i tak zostanie. Ale jest ogromna szansa, że coś wygramy. To tylko wisienka na torcie pracy Koemana w tym sezonie będzie. Przejściowym sezonie :]
0
@arasz1819 Laporta przekazał inaczej:) moze Ty wiesz lepiej ? :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9510688
Więc ta rozmowa była ze stycznia, a nie listopada-klamstwo:)
Odpowiedziałem na twoje pytanie czy były transfery-kolejne kłamstwo:)
Nie ma tak mojej wypowiedzi, że chcę LM/LL/CdR - kolejne kłamstwo:)
1
@Bagsik88 powiedz mi czy Ty myślisz o sobie jako o osobie inteligentnej czy cwanej czy może jeszcze coś innego? Dobrze wiesz, że to, pod kolejną nietrafiona analizą rewolucji, to było Twoje drugie podejście do tego tematu. I tam też zostałeś wyjaśniony. Ja mam pamięć bardzo dobrą więc takie tanie sztuczki to z kimś innym :]
0
@arasz1819 Widać jak zostałem wyjaśniony:)
Nie kłam na mój temat, tyle po prostu:)
Skoro było inaczej to przytocz ta rozmowę:)
0
@arasz1819 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9532289
To nasza druga dyskusja.
0
@arasz1819 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9627886 a to trzecia. Więc te kłamstwa powtarzają się bo nic takiego nie napisałem co podałeś.
Więc przyznaj się do błędu, będzie ci łatwiej:) tak samo do kłamstw:)
1
@Bagsik88 a to ja zacząłem? Ty widać masz cały czas problem z tym jak bardzo się pomyliłeś i dlatego raz na jakiś czas do mnie zagadujesz. Widocznie jestem dla Ciebie symbolem tych, którzy dali mu spokojnie pracować, a teraz mogą dumnie patrzeć jak inni się przekonują do niego. Tacy jak Ty czy paru innych już na zawsze będą sobie wmawiać, że jest słaby itp tylko dlatego żeby ratować i podbudowywać swoje ego. Jest to słabe i nic więcej. Jeżeli podobno jesteś kibicem Barcelony to powinno Cię cieszyć, że gramy coraz lepiej i z coraz większą liczbą młodych, zdolnych wychowanków, w tak chorym sezonie. Niestety klapki na oczach i ograniczona percepcja dają takich efekt jak widzimy. Czasami warto posłuchać innych.
0
@arasz1819 Znowu personalnie:) lepiej ci po tym czy o co chodzi? :) pomyliłeś się i kłamałes na mój temat to przyznaj to:) ewentualnie ludzie bez honoru mają z tym problem;)
Znowu kłamiesz bo napisałem dokładnie, że ostatnie lepsze mecze nie zmieniły mojego zadania:)
A jak zostanie to dobrze bo to będzie oznaczać, że miał niezłe wyniki;) i to napisałem w tam tych dyskusjach, żebym się pomylił co do Koemana:)