La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

2

Pojawiają się coraz częściej informacje, że Barca szykuje duży, bardzo duży transfer napastnika i obrońcy i nie sądzę, że jest to Aguero. Skąd ma wziąć na to kasę Laporta? Wariantów wbrew pozorom jest kilka, gdyż FCB to nie klubik z Koziej Wólki, ale jeden z 3 największych klubów piłkarskich na świecie. Bez względu na plany Joana, jego znajomości i rozwiązania ekonomiczne, możemy być pewni, że będzie potrzebna redukcja wynagrodzeń oraz pozbycie się kilku zawodników, którzy mocno obciążają budżet, a nie ma dla nich miejsca w zespole. Griezmann, Cou, Umtiti, Firpo, Alena, Pjanic, Braithwaite i może ktoś tam jeszcze - to jest spora suma pieniędzy. Jasne, żeby odeszli to po pierwsze ktoś musi chcieć ich kupić, trzeba rozwiązać z nimi kontrakty, więc nie będzie to takie proste, ale jeśli Laporta i jego ekipa chce zatrzymać Leo i przedstawić mocny projekt sportowy, to jest to niezbędne. Miejmy nadzieję, że Joan poradzi sobie z tym ogromnym wyzwaniem. Ja wierzę, że mu się uda, chce wierzyć i myślę, że Halland to nie jest tylko marzenie...


1

@Pilka_jest_okragla uważam podobnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?