La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

5

Griezmann gra dobry mecz z ekipą z topu drugi raz pod rząd (wcześniej Sevilla).

La Rambla: Griezmann, to tylko przeszkadza.

Nie wiem co wy macie, że pociski na lewo i prawo, nawet ślepe go trafiają, dzisiaj oprócz Leo i Busiego, to właśnie on się udzielał w kreacji, stworzona sytuacja Dembele, wywalczony karny, dużo rozgrywania w postaci przerzutów do rozciągnięcia i rozciągania, klepki na ścianę. Nie wiem, może zacznijcie oglądać mecz, a nie cisnąć dla zasady.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 jeszcze ten odbiór na mbappe na naszej połowie w jakoś 80min, piękna sprawa, grizi robi robotę, czasem mało widoczną ale wiara i tak go ciśnie bo oczekują kij wie jakich cyferek

2

@Rewolucja123 Bo od zawodnika, który kosztuje tyle forsy, zarabia tyle forsy, jest MŚ itd oczekuje się, że jak Messiemu nie idzie zrobi to co Neymar zrobił w 2017 roku i weźmie na klatę grę i nas pociagnie a nie pląta sie jak ciało obce i znika... Transfer bez ładu, składu, pomysłu na tego zawodnika i analizy czy potrzebny czy nie.

0

@Coutinho007 No, a co zrobił? Mógł mieć udział przy 2 zdobytych golach (asysta+wywalczony karny), ale nie jego wina, że koledzy zmarnowali. W tym meczu miał spory wkład w grę i nie zasługuje na ataki w jego stronę. Był najlepszym, jak nie jednym z 3 najlepszych.

3

@Kvzik47 A z czego mamy rozliczać zawodnika ofensywnego jak nie z cyferek? Fajnie, że pracuje w defensywie ale jego celem jest strzelanie bramek i asystowanie, oraz ciągnięcie gry a nie praca w destrukcji, kiedys go za ro chwaliłem nawet ale jak koleś za 120 mln nie umie brać gry na siebie i ciągnąć zespołu kiedy nie idzie to na co nam taki zawodnik?

3

@Rewolucja123 I miał aż 1 celny strzał przez 90 minut. Co to ma być? Obronca czy napastnik czy skrzydłowy czy może ponkcnik kto w końcu bo ja do dzisiaj nie wiem jaką rolę pełni u nas Griemzann i na jaką pozycję zakupił go Bartolo. Zagrał 2 niesiące na poziomie przez 2 lata i zawsze to samo 1 mecz spoko i w 5 znikał.

1

@Coutinho007 Ale my rozmawiamy o tym meczu, więc wróć do tego meczu. Zagrał najlepiej, jak nie jako jeden z 3 najlepszych i jest mieszany z błotem dla zasady.

2

@Rewolucja123 Griezmann? Biegał w pressingu, walczył, wywalczył karnego, zaliczył nawet jeden piękny odbiór na Mbappe... i to tyle.
Owszem, może nie zagrał słabego meczu, ale na pewno nie zagrał też wybitnie. Porównując jego grę w dzisiejszym meczu do gry swoich kolegów z drużyny to Antoine zagrał przeciętnie.

3

@Rewolucja123 Nie dla zasady. Dlatego, że w ofensywie nie dał absolutnie nic i znikał podczas meczu.

2

@Wossi61FCB No na pewno nie zagrał tego co się oczekuje od niego.

0

@Wossi61FCB Właśnie zaczynam analizę, planuję zrobić wszystkich. Griezmann'a wrzucę jutro na La Ramblę, a resztę zostawię i pod artykułem wrzucę. Ja oglądałem i mi się podobał dzisiaj Francuz, dawno nie zagrał tak dobrego w rozegraniu meczu.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Dzisiaj siłą Barcelony było to ze wszyscy zagrali bardzo dobry mecz.Nawet Firipo był pewny siebie jak nigdy .A Griezman jak tak zacznie grac reguralnie to nikt nie będzie miał do niego pretensji.

0

@martin3131 No właśnie widze jak nie mają. Czytałęm parę po meczu, teraz czytałem i były pojazdy, w trakcie meczu zerkałem, Griezmann nic nie robił. Standardzik, jak co 3 dni.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Griezman dzisiaj zagrał koncert ,takiego Griezmana zawsze chcialem oglądać w Barcelonie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?