La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

1

Ciekawe co Juve zrobi z Pirlo. Do końca sezonu podejrzewam, że zostanie, ale czy w klubie zdecydują się dać mu "drugą szansę" czy jednak out i będą szukać kogoś innego.

Z jednej strony można go winić, że nie ogarnął tematu i Stara Dama momentami gra taki syf, że szkoda strzępić ryja, ale też trzeba pamiętać, że oni sami wepchnęli go na takiego wysokiego konia na sam początek kariery trenerskiej. Guardiola czy Zidane chociaż zdążyli wcześniej nabrać doświadczenia w pracy z młodzikami, a tutaj od razu pierwszy zespół.

No i do tego niektórzy gracze Juve albo są za słabi, albo trener nie potrafi z nich wydobyć potencjału, nie mam pojęcia. Tak sobie teraz patrzę za Transfermarkt i z ich obecnej kadry widzę tylko 3 piłkarzy którzy realnie mogliby wskoczyć np. do naszej 11 i coś pozytywnego wnieść - de Ligt, McKennie i Chiesa. Może też Ronaldo jakby go postawić na 9, żeby dobijał na bramkę. Wiadomo są też inni jak np. Dybala, ale szczerze to czasem zapominam o jego istnieniu. Miał ten świetny sezon, gdzie nas swoimi golami eliminował z LM, ale z sezonu na sezon praktycznie o nim nie słychać. Być może wychodzi moja ignorancja, ale jak dla mnie Argentyńczyk nieco przepadł.

0

@Worny Jak wygra ligę to zostanie, jak nie wygra to wyleci.
Czyli oby wyleciał :)
(choć do jego samego nic nie mam)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?